Wpis z mikrobloga

@depmod: Raczej odpuść sobie Kaliningrad bo trochę daleko ze śląska. Z Warszawy masz zarówno Lot jak i Aerofłot do Moskwy. Jeśli chcesz tanio to masz jeszcze Wizz Air z Budapesztu.

W Aerofłocie masz bagaż 23kg, w locie i w csa najtańsza taryfa ekonomiczna ma bagaż tylko podręczny. W Wizz za bagaż płacisz.

Jeśli płaci pracodawca to może np. lot i rób sobie np. Wrocław-Warszawa-Moskwa na jednym bilecie.
@epll: Akurat Kaliningrad podałem, ponieważ mógłbym się zatrzymać u rodziny pod granicą. Jednak chyba zdecyduję się na lot z Wrocławia/Warszawy, bo będzie to najlepsze rozwiązanie logistyczne, tymi jeszcze nie wiem czy Lotem czy Aeroflotem
Tylko lecąc z Wrocławia jak teraz patrzę mam ok. 40 minut na przesiadkę. Obydwa loty są obsługiwane przez PLL Lot. Jest to wystarczający czas, żeby przejść z jednego samolotu do odprawy paszportowej i zdążyć jeszcze wejść na pokład drugiego? A co jeśli np. pierwszy lot by się opóźnił? To wtedy drugi czeka, czy mogę polecieć następnym? Co do bagażu to wiem, że od razu mogę go nadać do lotniska docelowego, tylko kolejne