Wpis z mikrobloga

#patostreamy #boxdel #gural #danielmagical #insider

Co jest gorsze? Patostreamy czy gość, który udaje że stara się rozwikłać tajemnicę Klauna z Koszalina, mimo że wie że to zabawa trzech youtuberów, którzy nawet go nie zaprosili do swojej miejskiej gry i co chwila powstaje "mordy dobijamy do kolejnego tysiunca subow". Kabaret lepszy niż w TV co akurat nie trudne. Mnie bardziej irytuje zakłamanie niż debilizm.

A co do Gurala to TVN Uwaga nawiązał ze mną mały kontakt
  • 49
@iustitia_ad_omnes: Lepiej żeby w ogóle nie szukali sobie autorytetów wśród youtuberów. Czy to mowa o boxdilu, medusie, czy innym magicalu. Nie powinno być żadnego "lepiej żeby oglądali tego patusa zamiast tego". Boxdil i spółka ma bardzo ubogie i wulgarne słownictwo, a że jest lubiany to dzieciaki podłapią (jak zresztą jdm i inne pielgrzymki nienawiści, bo ciężko tak nie nazwać nawoływania do masowego #!$%@?(?)). Zresztą patologia niech sobie żyje swoim życiem, rodzice
@Slought pewnie ze nie, masz wiele racji w tym co napisałeś ale czasem lepiej jest wybrać mniejsze zło (chodź bądź co bądź dalej zło),. Wiele zależy też od rodziców, muszę się z tym zgodzić ale w tym wypadku przydałaby się jakaś kampania zorganizowane na dużą skalę przez telewizję. Być może odpowiednio przygotowany materiał mógłby wpłynąć w większym stopniu na rodziców i przekonać ich do zapewnienia większej kontroli nad swoimi pociechami w taki
@DonKubano88: Proszę Cię, Boxdela uważałeś za inteligentniejszego? Ja może też na samym początku, gdy go zobaczyłem, ale im gościa dłużej oglądasz, tym coraz bardziej dostrzegasz, jakim troglodytą i prymitywem jest. Myślisz, że on był kumplem Gurala z przypadku? Że przyjaźnił czy przyjaźni się z Medusą i z nim mieszkał przypadkowo? Dodatkowo rynsztokowy język, gdzie "#!$%@?" służy jako przecinek i braki w słownictwie. To taki imbecyl, jak wszyscy ci topowi youtuberzy -
@RafDan: Takie sprawy lubią ciszę? Chyba sobie żartujesz. Właśnie takie sprawy lubią jak największe możliwie zasięgi.

@iustitia_ad_omnes: @Slought: Ja jestem za usunięciem patologii nie tylko nawet ze względu na demoralizację dzieci, ale i społeczeństwa ogółem. Jak słyszę, gdy jakieś menele propagują myślenie typu "Picie to jest życie", przemoc fizyczną i psychiczną i tym podobne to mnie szlag trafia. Alkohol nam niedługo spowszednieje do tego stopnia, że będzie traktowany jak
@Minuta123: Ta, zasięgi. Jedyny shot do ktorego mozna sie #!$%@? to ten z cenzura jak sie rozbiera. A macie dowod ze sie rozebrala ? Nie macie. Wiec guralek sobie powie ze to bylo inaczej. I tyle z waszego #!$%@? publicznego. Siedzi sobie i dalej streamuje, z jeszcze wiekszym fejmem ktory mu nabiliscie, i wpada 700 pln w 2h pozdro, fajnie wyszly wasze zasiegi, a przy okazji jeszcze inni zarobili, super ten
@sawardega: Ty jeszcze coś zarabiasz na tych filmach z pranków, że masz taki ból dupy ? Co chwilę u Ciebie, że oflagowany film i mało wyświetleń, a za pranki YouTube dawno obciął monetyzacje do minimum. Czekamy na coś nowego, na razie zebranie z donejty jest opłacane. Tylko czekać kiedy się odpalisz live. Nic nie mam do Ciebie, ale widać, że nie ogarniasz rynku i jesteś w tyle. Na akcji gurala chcesz