Wpis z mikrobloga

Mirki na ile wycenić malowanie płotu? Prosta stalowa konstrukcja. Długość jakieś 150m, wysokość około 1,5-1,7 metra. Dostałem ofertę pomalowania tego cuda ale nie mam pojęcia ile za to wziąć. Nie chcę się sfrajerowac ale tez nie chcę skroić niewiadomo ile. Farba po stronie właściciela. Chodzi o zerwanie starej luźnej farby i jednokrotne pomalowanie całości. Ile waszym zdaniem powinna wynosić uczciwa cena takiego malowania za mb?
Woj. Pomorskie
#remontujzwykopem #malowanie
  • 9
@arbuz77: nie wiadomo jak to wygląda. U mojej mamy stary metalowy płot 20m zdzieraliśmy z bratem szlifierką i wiertarką z tarczą z drutu. Zmarnowaliśmy z 8 tarcz i zeszło nam pół dnia i nawet jednej warstwy farby nie zdarliśmy, tyle co luźne fragmenty.
To nie zawsze jest proste.
@arbuz77: Spróbuj może wrzucić na oferia.pl albo podobny portal.
Przypominałeś mi jak X lat temu w liceum malowałem z kumplem płot z siatki...
W sumie sprawnie szło bo kolega po jednej a ja po drugiej stronie i jechaliśmy z góry na dół ściskając między dwoma wałkami ten płot - malowało się szybko i sprawnie od razu z każdej strony.
Taki hint - szybciej będzie na dwie osoby.
@arbuz77: Szlifowanie/zdzieranie starej farby najlepiej jakimiś szczotkami druciakami na szlifierce kątowej. A nie da się tego płotu natryskowo pomalować? Jakąś dyktę na podkładkę i na szybkości z obu stron?