Wpis z mikrobloga

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: oki, wielkie dzieki. czyli normalnie, jesli kazdy facet sciagnalby sobie skore, np. zeby oddac mocz i dotknalby glowki to odczuwalby bol, tak? bo on mowil, ze wczesniej, kiedy nie mogl sciagnac gdy przypadkowo dotknal glowki recznikiem czy czymkolwiek az go odrzucalo, jakby porazenie pradem.
  • Odpowiedz
bo on mowil, ze wczesniej, kiedy nie mogl sciagnac gdy przypadkowo dotknal glowki recznikiem czy czymkolwiek az go odrzucalo, jakby porazenie pradem.


@clogsterovich: Normalnie jestt tak, że dotykanie jest nieprzyjemne, lekko bolesne, ale nie jest tak strasznie jak opisujesz. Więc ma nadwrażliwość, ale skoro wcześniej nie ściągał to nic dziwnego. Tak jak kolega wyżej pisał, z czasem się przyzwyczai i będzie coraz lepiej. Jeśli nie, to niech zgłosi się do
  • Odpowiedz
@Mirabelka_M Widzisz! To znak, że musimy wejść na następny etap naszej znajomości ( ͡ ͜ʖ ͡) Spodziewaj się jutro z rana czegoś dużego na snapie :*
  • Odpowiedz
@clogsterovich: pewnie każdy miał tak na początku ale nie pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli to nie bait to gość był niezły jak tyle wytrzymał a z czasem powinno się wszystko unormować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaiborr: PS. Teraz sie dowiedzialam, ze moze sciagnac, ale pojawil sie niestety chyba inny problem - zalupek. Jak sciagnie to ma takie dziwne cos tuz za skora i jest problem z podciagnieciem skory znowu do gory. Zastanawia sie, czy to sie da jakos naprawic poprzez mycie i usuniecie tego co tam sie nagromadzilo, czy konieczna bedzie operacja.
  • Odpowiedz
@clogsterovich: niech odpali neta i poczyta wszystko o tym bo ja nie jestem lekarzem ani nie mam żadnej wiedzy tego typu i tutaj raczej nikt nic normalnego wam nie poradzi, poza tym cholernie dziwnie pisać o czymś takim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz