Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
------------------------------- WYNIKI -------------------------------

Druga edycja Wielkiej Wykopowej Bitwy Filmowej oficjalnie dobiegła końca!
Niekwestionowanym zwycięzcą zabawy została Wyspa tajemnic!

Pełne wyniki fazy pucharowej: KLIK
Drabinka fazy pucharowej: KLIK

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo i do zobaczenia w przyszłości!

#mirkoserial #film #glupiewykopowezabawy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
-------------------------------...

źródło: comment_kXKjtBqkgUdkFJimh1BGXnz7ASGyJsyo.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Norman_Prajs: jakby zdanie krytyków cokolwiek znaczyło. W top 20 większości tego typu list znajduje się również gówno z załącznika. Znajdź sobie tytuł, obejrzyj, a potem powtórz ten argument będąc pewnym, że ma on sens.
(Pierwszy lepszy link: http://kultura.wm.pl/378812,Top-100-najlepszych-filmow-XXI-wieku-Krytycy-wybrali-Boyhood-Ide-i-Mulholland-Drive.html)
P.....3 - @Norman_Prajs: jakby zdanie krytyków cokolwiek znaczyło. W top 20 większośc...

źródło: comment_9SPjzkVHUFVC6vvG3nfwrHZIeMH7sAXH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ogolnie dobry film tak samo jak i Prestiż, nie mniej jednak Incepcja bardziej mi sie podobała względem Wyspy Tajemnic, podobnie Iluzjonista bardziej mi siadł od Prestiżu.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Formuła tego konkursu jest do dupy. Często w przedbiegach odpadają świetne filmy tylko dlatego, że zostały sparowane z jeszcze lepszymi.

Proponuję skopiować format eliminacyjny, z tych wszystkich ostatnich zabaw o wybieraniu najgorszego piwa/ketchupu itd.
  • Odpowiedz
Aaa dopiero zauważyłam, że grand Budapest hotel odpadł z whiplashem ( ͡° ʖ̯ ͡°) whiplasha już nie chce mi się oglądać drugi raz, a gbh oglądałam już 3 razy i za każdym razem było świetnie


@choramuchomora: Przeciez GBH nie miał nic, ludzie nagle uznali, że modne jest dobrze wypowiadać się o tym filmie i tak trwa to do dziś. Jestem w stanie zrozumieć każdy wybór, ale nie
  • Odpowiedz