Wpis z mikrobloga

Mirki, krótkie pytanko - najlepszy czynny zawodowo aktor na świecie?

PS. Jak coś to wiem, że Daniel Day-Lewis niby zakończył już karierę, ale to pewnie tylko znowu takie przekomarzanie się z fanami ;)
#film #ankieta

Najlepszy aktor?

  • Leonardo DiCaprio 5.4% (5)
  • Kevin Spacey 10.8% (10)
  • Al Pacino 8.6% (8)
  • Anthony Hopkins 8.6% (8)
  • Tom Hardy 4.3% (4)
  • Gary Oldman 11.8% (11)
  • Christain Bale 8.6% (8)
  • Daniel Day-Lewis 9.7% (9)
  • Robert De Niro 7.5% (7)
  • Ktoś spoza listy 24.7% (23)

Oddanych głosów: 93

  • 23
  • Odpowiedz
@krolwsi: ulalala, zapomniałem o nim ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba będzie robić ankietę od nowa. Tylko kogo by tu wywalić na jego miejsce...
  • Odpowiedz
@darjahn: No mi brakuje tutaj również Raplha Fiennesa, ale jak już to proszę konkretnie - kto ma wskoczyc na listę kosztem kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gaya_Deguchi: "na kogoś spoza listy", czy kogo konkretnie ci tutaj brakuje? Poza tym w tym twoim artykule przewijają się nazwiska z mojej ankiety (Al Pacino, Anthony Hopkins, Gary Oldman), więc którzy aktorzy powyżej nie są fenomenalni?
  • Odpowiedz
@waro: Właśnie dlatego nie da się wybrać tego naj bo to bardzo subiektywna opinia. Ihmo wrzuciłabym Jamesa za Toma który na pewno ma tu sporo fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@darjahn: bo ja wiem, w każdym razie ani jeden ani drugi nie zasługuje IMHO na miano najlepszego. Boli z kolei troszkę tutaj liczba głosów na De Niro oraz Day-Lewisa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@waro: Z tej listy, to właściwie sami aktorzy charakterystyczni, czyli grając na jedno kopyto, choć nie przeczę, że bardzo dobrzy, dlatego wybrałem Garego Oldmana, bo to jednak dość zróżnicowana postać, ewentualnie Bale. Spoza listy to pewnie by zabrakło ze stu doskonałych aktorów.
  • Odpowiedz