Wpis z mikrobloga

Mireczki oszukane w homepay mam pewien plan małej zemsty na właścicielu. Jeden z mirkow podal jego profil na fejsie oraz jest tam jego zonka. Jego znajmocyh nie widac ale zdjęcie lubi ponad 100 osob. Kolejni znajmi ze strony żony. Uzbiera sie ladna grupka powiązanych. Napisac artykuł na jakims blogu czy cos o tym jak ukradl pieniadze. A nastepnie uruchomić reklame z li kiem do artykulu. na fejsie a grupe odbiorców ustawic na tych znajomych i niego samego. Trzeba wpisac profil id użytkowników. I bedzie sie ta reklama wyświetlać mu i jemu znajomych. Tak na poczatek malym kosztem za 50 zl mozna juz mu narobić wstydu. Choć wstydu to on i tak niema. Co o tym myślicie? @arkam @normanos @Powiedz_mi_swoje_leki_i_fobie @boryss @xayanix @reconde4 @Ghostero @charrllie
  • 22
@ziobro2: Jakis pomysł jest, ale i tak już jest zniszczony, gdyby po prostu zbankrutowali to by było okej, ale on przywłaszczył sobie pieniądze nie należące do niego, będzie zbiorowy pozew i albo odzyskamy chociaż część albo typek będzie miał odsiadkę.
@Ghostero no niewiadomo. Ale mozna tak zrobic bo w sumie nie wiele mozna zrobić. Niech chociaż znajomi wiedza ze jest frajerem i znajomi żonki. Rodzina. Gwarantuje ze sie #!$%@?
Wypłaty mają być do końca tego tygodnia - tak przekazują pracownicy biura.
To nie prawda, że umowę mają do końca miesiąca. Nikt im jej nie wypowiedział. Pensje ponoć są wypłacane pracownikom.
Jak nie będzie wypłat w tym tygodniu, to ja bym im już całkowicie nie wierzył i zgłaszał to tam gdzie trzeba.
@ziobro2: Dowiedziałem się że to podchodzi pod przywłaszczenie pieniędzy, obiecują pieniądze w tym tygodniu, także decyduję że w poniedziałek idę na policję zgłosić przestępstwo i pozostałym też tak radzę, więcej zgłoszeń = większa siła. Ale poczekajmy do tego poniedziałku bo jeżeli gwarantują pieniądze w tym tygodniu to widać działania z ich strony w celu przekazania naszych należności i nie mamy podstawy do zgłoszenia na policje.
Dzisiaj idę na pocztę wysłać umowy z ostatniego 1,5 roku za premium SMS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mnie nie rozliczą do przyszłego tygodnia to wtedy się odezwę, już jako poszkodowany.
Do stycznia za transfery rozliczali się normalnie, a ostatnie 2 msc mnie nie było w kraju, więc muszę zaczekać na bycie oszukanym.

Na forum rootnode https://forum.rootnode.pl/topic/464-homepaypl-brak-wyp%C5%82at/?tab=comments#comment-5114
gościu bardzo konkretnie napisał co trzeba robić.
No masz umowę z nimi, z niej wynika że ty jesteś sprzedawcą, ty musisz prowadzić ewidencję sprzedaży, kupujący płacą ci, a Homepay ma je tylko przekazać na podstawie umowy. Więc przywłaszczyli sobie pieniądze.