Wpis z mikrobloga

#kursyudemy

Dla przypomnienia:
1) Po zapisaniu się na jakiś kurs jest on na koncie dożywotnio czyli do czasu usunięcia Udemy.com
2) Kupony mają ograniczenie czasowe i/lub ilościowe. Dotyczy to również "kursów darmowych bez kuponów" - w dowolnym momencie kursy te mogą stać się płatne. Chcesz mieć jakiś kurs, to zapisuj się jak najszybciej. Smęty typu "a teraz jest płatne" ignoruję. Widocznie byłeś/byłaś za wolny/wolna.
3) Tak, śpię. Czasem nawet za dużo!

Nie chcesz pominąć żadnego wpisu? Obserwuj tag #kursyudemy i zapisz się do wołania: LINK

Zrobiłeś/zrobiłaś jakiś kurs? Oceń go w tagu #oceniamyudemy

Kursy darmowe z kuponami (-100%):

YouTube Clip Master
Top Tips for watercolor painting. Save time expense & stress
Basic Business Chinese Intensive Course BCT (A) - Listening
The Complete Ethereum (Cryptocurrency) Guide - Earn Ethereum
Linear Algebra - Complete Guide
C++: Handy tips from a programmer to program in C++
How to Bootstrap a Web Design Business with No Experience
Facebook Seiten Meisterkurs: Der Komplette Facebook Kurs

Kursy darmowe bez kuponów:

GCSE Maths (9-1) Grade 1 and 2 Topics
Learn Hypnosis In An Hour
  • 60
@nihil_novi: czyli, żeby nauczyć się włoskiego muszę znać angielski?( ͡º ͜ʖ͡º)
pewnie wszystko jest w polskim języku z polskimi lektorami, ale czy warto kupować kurs na stronie, której nie chce się wszystkiego przetłumaczyć na język polski? prawdopodobnie jakość/skuteczność jak w polskiej ekstraklasie
@TheBishop: czyli jak chciałbym na tej stronie dowiedzieć się czegoś o nauce angielskiego to najpierw muszę się nauczyć angielskiego, żeby zrozumieć co oferuje kurs, bo polskiego opisu nie ma
@a8110aac8b: ale kto wam wszystkim powiedział, że ja nie znam angielskiego? znam angielski, po prostu wytykam błędy autorowi wpisu (podejrzewam, że jego strona albo chociaż pośrednio na tym zarabia), bo spamuje tym co kilka dni, a takie częściowe tłumaczenie strony to dla mnie : "mam cię w pupie kliencie, płać i nie wymagaj"
@MatiHanys panie, jakby udemy było jego to by nie siedział na wypoku. Serwis jest globalny, więc kierujesz go do klienta, który rozumie.... Dumdurudum.... Angielski!!!
Po polsku pewnie są jakieś multimedialnekursy.pl, więc tam pewnie znajdziesz coś po polsku i tam szanują Polaków i ich język ( ͟ʖ)
@MatiHanys: Gdyby Udemy należało do mnie, to byłbym bogatym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na wrzucaniu kursów nic nie zarabiam, w likach nie ma referali. Wszystko robię pro publico bono.
Co do spamowania. Moje wpisy dotyczące Udemy znajdują się jedynie w autorskim tagu #kursyudemy, a "spamuję" już od prawie 2 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tego co widzę, to jedyne kursy