Wpis z mikrobloga

Kuuurła ten koleś to przykład samodestrukcji. Taka popularność, kasa...pózniej pajacowanie kolejne z policją, odsiadka...miękki start po wyjściu - cwiczyć i robić nagrywki do tych sfd, kfd, treców z słodkiewiczami i karmoskim - nagrać płytę jak mi cięzko, patusy i tak kupią bluzę za 3 stówki bo trudny dzieciak. Nooo jak już nie sledze rap sceny od 5 lat tak dziś, szczerze mówiąc nie rozumiem. Co poszło nie tak w jego życiu. Chciał to skoczył, jego wybór, nie ma co płakać - chcącemu nie dzieje się krzywda ale tak trochę po polakowemu - ciekawy jestem dlaczego.

#hiphop
#polskirap
#rap
  • 4
@staryalejary11: też kiedyś miałem okazję osobiście poromawiać z Chadą jakoś w 2011 roku i to był na prawdę sympatyczny i ogarnięty człowiek. Był też dobrym znajomym mojego znajomego z że tak powiem "szemranych kręgów". Ale nigdy się nie dowiedziałem po co te wszystkie przypały, kreowanie się na ostrego urka skoro zarabiał z płyt, ciuchów, koncertów tyle co z 10 przeciętnych pensji normalnego człowieka, widocznie takie życie mu odpowiadało. Szkoda bo płyta