Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: @Waspin:
Tu kolejna definicja tym razem spoza PWN
"Działanie jest ekonomiczne, jeżeli stosunek wyniku użytecznego do kosztu jest większy od jedności: jest obojętne ze względu na ekonomiczność, jeśli stosunek jest równy jedności; jest nieekonomiczne, jeśli stosunek ten jest mniejszy od jedności.

Dążenie do podnoszenia ekonomiczności to ekonomizacja. Polega ona na wyborze najskuteczniejszego (najlepszego) spośród możliwych działań ze względu na założony cel oraz warunki, jakie cel ten ograniczają. Ta wielowariantowość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pabloAntonio: nie, mam po prostu z Ciebie polewkę. Jak jedna osoba Ci zwraca uwagę na jakieś sformułowanie - okej, ale jak jest ich więcej - zazwyczaj oznacza to, że po prostu jesteś niezrozumiały. No i teraz są 2 grupy ludzi - normalni piszą o co im chodzi innymi słowami a tacy, co mają niską samoocenę i nie dopuszczają żadnej krytyki robią śmieszne inby na 35 postów. A ja tylko dźgam Cię
@Waspin hahaha poprostu nie potrafisz przyznać że twój mózg jest za mały na pojęcie ekonomiczny co zresztą sam przyznałes. Dwie osoby to nie grupa, a tym bardziej to że nie mogą się mylić jak w tym przypadku. Nie potrafisz przyznać się do błędu bo to niestety #!$%@? ludzi inteligentnych. Na koniec dodam że sam mam z ciebie jaja bo uwierz mi że się nie spinam. Jesteś głupi poprostu taki się urodziłeś i