Wpis z mikrobloga

Czy znajde we Wrocku jakies warte uwagi prywatne szkoly nauczajace jezykow obcych za wzglednie male pieniadze? Powiedzmy minimum 20 godzin za 1 tys. Zlotych I wiecej wprost proporcjonalnie do liczby godzin? Musze sobie przypomniec podstawy, aby dobic do poziomu komunikatywnego. Moglbym sam sobie przypominac, ale jak zostawie pieniadze, to juz wyrobie nawyk systematycznej nauki.
Najważniejsze kryteria:
Możliwość uczęszczania co drugi tydzien (pracuję dwuzmianowo). Elastyczny grafik nauki. Najlepiej po godzinie 15.
#wroclaw #niemiecki
  • 14
@budus2: Dlatego napisałem minimum 20 godzin za 1 tys. złotych. Jestem w stanie zapłacić więcej i 100 złotych za godzinę, tylko chcę się zorientować czy znajdę coś wartego uwagi we Wrocławiu. W szkole chcę aby przypomnieli mi zasady gramatyczne i konwersacje, a samo słownictwo sobie przypomnę na własną rękę, jednak pewne zasady przydałoby się przypomnieć przy budowaniu zdań :)
@KorelacjaProkrastynacji: To idź na korki do studenta lub młodego nla, bo w szkołach będą ci zawsze wciskać ich metodę i ich styl. Nie wierz nigdy żadnej szkole językowej że dostosują program pod ciebie. Uczyłem w dwóch, mam masę znajomych którzy nadal uczą i każdy kto uczył w szkole językowej powie, że to jest czysty marketing a nie nauczanie.
@katrio: Odezwę się po pracy. Teraz robię sobie obiad, aby nie opaść tam z sił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@budus2: @HonyszkeKojok: To jeszcze to przemyślę. Myślę, że 70 złotych za lekcje indywidualne, to nie jest dużo. Kwestia tego ile się w tym czasie przerobi, ale jeśli pomyślę o nauce w zwykłej szkole do jakiej uczęszczaliśmy obowiązkowo, to i tak wydaje mi się, że tego typu
@budus2: No akurat w moim przypadku paradoksalnie pomimo tego, że nie używam niemieckiego na co dzień (jedynie w pracy, bo czytam komentarze do błędów jakie klienci do mnie wysyłają z niemiec. Robię gwarancje), a z angielskim mam większą styczność, to z niemieckim za granicą sobie lepiej radziłem jak z angielskim (przy angielskim mnie stres na tyle zżera, że nie jestem w stanie logicznie złożyć zdań - przykład? I would like to