Wpis z mikrobloga

@plecak_odrzutowy: w sumie jestem burakiem, masz racje, ująłem to trochę agresywnie, bo nikomu zle nie zycze. Ale jak mnie taki @Bjarnii: wyjasnil to nie mam pytań xD To ze wierze w naukę a nie religie która z pięknej religii przez 2000 lat ewoluowała w gowno wymyślone przez jebnietych papieży. Poczytaj sobie apokryfy Nowego testamentu jest to poprostu ciekawe :)
  • Odpowiedz
@Vadzajna "Wierzę w nauke" czyli też wierzysz tylko w coś innego...#!$%@? Cię to powinno interesować w co kto wierzy ale to w sumie tak samo jak się plujecie na co ktoś wydaje swoje pieniądze :D
  • Odpowiedz
@ruok: nie, koleś pytał to odpowiedziałem. A ten post aż sie prosi o trola. Serio? Modlitwa? Jakby to pomagało to nie byłoby umierających dzieci na raka za nic. Nie wiem po co ja to tu pisze bo nawiedzeni katolicy nie maja mózgów i wiedza swoje xD nic tu po mnie ;)
  • Odpowiedz
@prosile: zreszta jak masz to to juz nic nie zmieni. Idziesz tylko na badania i modlitwa nie zmieni Ci papierka z wynikami badań. Prośba z dupy, modlić sie za jakiegoś boidupe. Napisz ten post jak Ci niedaj Boże wyjdzie lipton :/
  • Odpowiedz
C81


@prosile: Wśród pacjentów, u których zdiagnozowano chłoniaka Hodgkina w latach 2000-2002 1-roczne wskaźniki przeżyć wynosiły 87,3% u mężczyzn i 90,5% u kobiet. W latach 2003-2005 wskaźnik przeżyć 1-rocznych uległ nieznacznej poprawie: wśród mężczyzn do 89,2%, wśród kobiet do 91,5% (rys. 6). zdiagnozowanych.

Powodzenia! Myśl pozytywnie, dbaj o siebie.
  • Odpowiedz
@Vadzajna: Koleś prosi o modlitwę- bo wierzy, a Ty się zachowujesz jak gimnazjalista. Więc albo nim jesteś albo co gorsza masz jego umysł. Przez większą część życia byłem ateistą, a tak jak Ty zachowywałem się kiedy miałem 13 lat - więc współczuję, ale wyrośniesz z tego...
  • Odpowiedz
@Bjarnii z jednej strony tak, ale nie do końca. Sądzę, że założyciel prócz radości ze zdrowasiek i innych bogurodzic ucieszyłby się też z pysznej inby i gownoburzy, która wysłałaby jego wątek w gorące ()
  • Odpowiedz
@prosile: Po jakich objawach masz przypuszczenia, że to wznowa choroby?

Sam 7 lat temu zakończyłem leczenie, również chloniaka hodgkina w IV, ostatnim stadium rozwoju :/
  • Odpowiedz