Wpis z mikrobloga

Ale bez kitu postawcie sie na jego miejscu, macie brzydki ryj, czytacie ciągle #!$%@? komentarze o sobie i wgl. xD mogłaby #!$%@?ąć lekko psycha, tymbardziej że typ nie jest pedofilem tylko debilem popisującym się przed widownią za suby i lajki.
Niby jest #!$%@? wsza ale troche mi go szkoda, pewnie też nie miał łatwo w życiu
#danielmagical #gural #bystrzaktv #boxdel #patostreamy #rafatus #rafonix
  • 25
z #!$%@? spadliście xD? Jakby typ był pedofilem to by nie #!$%@?ł takich rzeczy na streamie żeby nikt go nie podejrzewał. obleśny jest, paskudny fakt ale nic poza tym. Niby mi go nie żal bo miał sie za #!$%@? wie kogo ale z drugiej strony poszło to za daleko i typ może sobie ewidentnie coś zrobić
@Kot_Stanislaw: Co wy macie z tym krzywdzeniem ludzi? Zachowujecie sie jakby chodzil, bil, gwalcil ludzi a tak naprawde ucierpiala jedna 12 letnia #!$%@? dziewczynka. To ze zyczyl Martynie smierci nie znaczy ze ja jakis okrutnie skrzywdzil, laska szukala atencji i ja znalazla.
@kesh12: gosciu pedofilia to nie tylko finalny jej lewel z gwaltem na nieletnim , ale rowniez chociazby przegladanie tresci w internecie. Nie wiem jak Ty , ale mnie sie w zyciu nie zdazyla rozmowa z 10 letnimi dziewczynkami o kootasach i seksie. Dla mnie to jest obrzydliwe co ta kanalia wyrabia i zamiast krok w tyl to po kolejnej zalosnej probie wywolania wspolczucia przez udawane placze i belkotanie do bolu o
@kesh12: na pewne rzeczy nie ma usprawiedliwienia i tyle. Myślisz, że możesz zachowywać się jak patol, robić syf w głowach widzów, a potem przeprosisz, uronisz łezkę i jest wszystko cacy? To jest szerzenie patologii, co on wyprawiał. Nikt normalny nie chce żyć w społeczeństwie, gdzie takich ludzi będzie coraz więcej, bo będzie to coraz bardziej akceptowane i propagowane. No sorry. Taki syf trzeba zniszczyć w zarodku.