Wpis z mikrobloga

jest znanany jako łapacz pedofili.


@Velominati: to Stonoga jest też dzieckiem?

że jednak na adwokatów go stać

jaki wpływ ma adwokat na skład w celi oraz na reagowanie lub nie strażników na to, co się w takiej celi czy pod przysłowiowym prysznicem dzieje?
to Stonoga jest też dzieckiem?


@uhu8: Weź sobie ogarnij jego kanał.

jaki wpływ ma adwokat na skład w celi oraz na reagowanie lub nie strażników na to, co się w takiej celi czy pod przysłowiowym prysznicem dzieje?


Za dużo filmów fabularnych. Polecam lektury.
ja wiem co on robi. Ale ty sobie ogarnij różnicę między pedofilem a homoseksualistą ("pedałem" bo pewnie z tym ci się myli).


@uhu8: Miałem na myśli to, że może mieć respekt u współwięźniów, że siedzi za politykę i mały przekręt, a na wolności łapał pedofilów. Co innego gdyby go posadzili z tymi pedofilami, do których złapania się przyczynił, ale nie wiem, czy oni pewnie są już dawno na wolności, a niektórzy
proszę o kontkret - najlepiej na przypadkach sukcesu - gdzie adwokat w Polsce polepszył warunki bytowe swojego klienta w więzieniu i zapobiegł gwałtom na nim.


@uhu8: Jakim gwałtom?!? Były AMA z ex więźniami. Do niczego takiego nie ma prawa dochodzić, przynajmniej nie wśród tych, którzy nie mają dożywocia, bo każdy incydent może się skończyć tym, że np. możesz zapomnieć o warunkowym zwolnieniu. Stonoga trochę ośmieszył polską policję, ale służba więzienna wcale