Wpis z mikrobloga

Widziałem, że Gural mnie coś tam atakował troszeczkę na streamie, że skoro support youtuba tacy moi koledzy to czemu mam 18+ na filmach?

Nigdzie nie powiedziałem, że support to moi koledzy, powiedziałem że mam z nimi spotkanie i calla. Jak ma się z kimś spotkanie nie oznacza, że to Twój "ziomek". Gural pewnie tego nie wie bo na wydziale pedofilii tego nie uczą, ale czasem ludzie mają spotkania biznesowe itd. Ja widzę się z supportem właśnie w celu wyjaśnienia tych kwestii i spotkanie było zaplanowane jakiś czas temu.

Sprawę Gurala poruszę dodatkowo.... nie jest tak jak ten zboczeniec sądzi, że spotkanie jest po to by usunąć mu kanał. Ta sprawa zostanie załatwiona, o ile supporterzy uznają to za stosowne, GRATISOWO ;p panie gural (czyt. dodatkowo).
Osoba Gurala nie jest dla mnie priorytetowa i nigdy nie będzie, zboczeńców na świecie jest dużo a moje życie to nie film BLADE - Łowca Wampirów... ekhem przepraszam Pedofilów.

Typa było mi trochę szkoda po ilości memów wczoraj i nawet pisałem do Boxdela, że nie chciałbym, żeby Gural coś sobie zrobił, ale po tym manipulacyjnym raidzie i próbie ataku na mnie, nagram jeszcze jeden materiał na naszego "kochasia".

Czasem Gural trzeba potrafić przyznać się do błędu i przeprosić a nie starać się odwracać kota ogonem.
Wychowałem się na wsi i co nie co o życiu wiem... czasem można trafić na takiego kota, który za łapanie za ogon może naprawdę drapnąć. Nawet do krwi potrafią drapnąć, takie mają pazurki ;p jak się im nie dba i nie obcina regularnie...

Ogólnie jedno muszę przyznać, Gural to wyborny manipulant i cenię to :D
Nie powiem, że to godny przeciwnik, bo nie jest wielką sztuką wybiec na boisko z drużyną, która co transmisję live strzela kilka samobói. Jednak na tle patostremerów Gural wyróżnia się nie tylko lubowaniem w rozbieraniu przez internet 12 latek... ale również niezwykła umiejętnością dedukcji i interpretowania faktów na swoją korzyść.

Dziwi mnie fakt, że oczekuje on od wszystkich youtuberów którzy "otarli się" o niego obrony jego osoby. Powiedział kiedyś dziewczynie jakiejś na omegle "nie przezywaj medusy" więc teraz "medusa czemu mnie nie bronisz?".

Człowiek zaczyna się zastanawiać, że trzeba naprawdę uciekać od patostremerów na eventach... wiecie mamy czasem takie eventy youtubowe i są różni twórcy.
Wyobraźcie sobie, że podszedłby do mnie taki Gural i powiedział "chcesz delicję?", a ja byłbym głodny akurat i powiedział "Chętnie, dzięki, miły gość z Ciebie?"....
teraz wysłuchiwałbym na streamie "Dałem Ci Delicje! Mówiłeś, że jestem spoko! A teraz jesteś przeciwko mnie bo się wykopu boisz? Hajs ważny tylko dla Ciebie? Boże jaki Ty fałszywy! Przecież nawet nic Ci nie powiedziałem jak jadłeś Delicje! Gryzłeś ją a każdy wie że najpierw się biszkopt obgryza dookoła, potem zębami czekolade zdejmuje, oddziela biszkopt od galaretki i dopiero zjada biszkopt i galaretkę... a Ty jak zwierze się zachowałeś, a ja milczałem... bo mam honor i jestem lojalny... ale Ty Wardęga nie masz honoru i tylko Ci hajs w głowie!"

Dlatego pamiętajcie... nie bierzcie słodyczy gdy youtuber częstuje.

#gural #patostreamy #wardega #danielmagical #boxdel #youtube
  • 25
  • Odpowiedz
@sawardega: Sylewek, Ty się nie musisz tłumaczyć, pamiętaj tylko jedno, że możemy pozwolić by jego fałszywe łzy sprawiły, że mu te dzieciaki wybaczą i się podniesie. Teraz trzeba go dobić, by stracił kanał, lub poszedł siedzieć.
  • Odpowiedz
youtuber częstuje.


@sawardega: XD A co to debila, to jest jeden ultra debil i taka prawda. Plastus mysli ze kazdego #!$%@? wypromowal i jak to nie pomogl bo dla niego jak spotka kogos raz to juz przyjaciel najwiekszy. Dzisiejszym streamem #!$%@? moja skale glupoty jaka widzialem. Pozdro Wardega i mam nadzieje ze zniszczysz guralkiewicza pedofila
  • Odpowiedz
Najlepsze jest w tym wszystkim to,że całe te gwiazdy YouTube same się wykończą między sobą. To pokazuje jak zaklamne jest to środowisko. Teraz jeden na drugiego wywleka i wytyka błędy swojej konkurencji, sami sobie strzelają w kolana. Próba wybielenia się na pokazaniu błędów innych strimerow jest słaba, a prawda jest taka, że każdy ma coś za uszami. Moim zdaniem ktoś musi położyć na tym łapę.
  • Odpowiedz
@sawardega Sylwek, ja totalnie rozumiem, że nie jest to Twój priorytet, ale jednak w imieniu swoim i wielu wykopków proszę, żebyś na tym spotkaniu chociaż dołożył starań, aby przedstawić im sprawę jak najdokładniej i aby mu wy*ebali ten kanał. Bo niestety widzę ogólny trend wybaczania mu przez społeczność, a nie powinno mieć to miejsca, być może dupa mu się pali na tyle, że przestanie odwalać na streamach od teraz, ale nie zmienia
  • Odpowiedz
@sawardega: Panie kochany. Zrob co w Twojej mocy zeby go usuneli z YT.
Dzisiejszymi manipulacjami obrzymil mnie jeszcze bardziej. ( Jesl to w ogole mozliwe ¯\_(ツ)_/¯ )
  • Odpowiedz
@sawardega: Szczerze to po przeczytaniu tego przytoczyłeś bardzo dużo argumentów, to że gural potrafi odwracać kota ogonem czy manipulować słowami bla bla bla, ale wystarczy po prostu zainteresować tą sprawą media lokalne z miejscowości pedofila, bodaj #poznan i podsunąć im niezły materiał o tym złym człowieku który niszczy polską młodzież. To jest nie dopuszczalne, że taki osobnik jest dopuszczany do udostępniania jakichkolwiek treści. Dla mnie jest to zwykły degenerat którego śmiało
  • Odpowiedz