Wpis z mikrobloga

Bardzo miło nam poinformować, że w Niedzielę 11 Marca 2018 udało nam się pobić Wrocławski (a także Polski) rekord ilości ukończonych legendarnych rajdów w 1 dzień. Dzień zakończyliśmy z wynikiem 101. Co warte podkreślenia w biciu rekordu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich trzech zespołów. Oto oni.
Samochód nr 1
1. Ssebasdx ( Team Mystic ) - doskonała komunikacja z samochodem nr 2
2. VVVFaldorn07 ( Team Mystic ) - brak trollowania pozostałych uczestników ( wielkie osiągnięcie!)
3. VVVMach (Team Mystic ) - perfekcyjne planowanie trasy
4. VVVAdeyre ( Team Mystic ) - zorganizowanie fantystycznego cateringu w postaci 30 cheesburgerów
5. IIDejwII ( Team Mystic ) - w sumie niewiele robił ale niech mu będzie
6. VVVSultanwro ( Team Instinct ) - prowadzenie samochodu zawsze zgodnie z przepisami ruchu drogowego
Samochód nr 2
1. Mylo557 ( Team Valor ) - kapitalne prowadzenie pojazdu
2. JustCharlotte02 ( Team Instinct ) - dbanie o świetną atmosferę i bezbłędne łapanie setek
3. VVVShyvro ( Team Mystic ) - super snajper 71 złapanych legend
4. Ssebasdx ( TeamMystic ) - doskonała komunikacja z samochodem nr 1
Z ciekawostek warto jeszcze dodać, że udało nam się spotkać aż 7 setek, z których 6 udało się złapać. Na koniec chcemy podkreślić, że ważniejsza od samego rekordu była dla Nas dobra zabawa i możliwość wspólnego spędzenia czasu

Szacunek dla wszystkich graczy biorących w tym udział

Zapraszamy także na nasz fanpage VVV Mystic Wrocław

https://www.facebook.com/VVV-Mystic-Wrocław-485533358475965/

W komentarzach dodatkowo kilka screenów z konta jednego z kierowców

#pokemongo
  • 20
@Ejshud: też macie swoja grupę tajemnicza w której jak ktoś dojdzie to plujecie na niego i wywyższanie się ? Jestem kimś #!$%@? jestem kimś gram cały czas i nie mam życia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@kkkempa @Dryblas

Bijemy wtedy kiedy mamy czas i ochotę. Nikt specjalnie nie jeździ aby pozbijać wszystko do północy

@gadatos

Mamy zamkniętą grupe na discordzie, ale jak ktoś nowy dochodzi, to nikogo nie obrażamy i nie plujemy na niego. Pozatym co znaczy że nie mamy życia? Jeden spędził niedzielę w kościele i przy familiadzie, a drugi spędził ją ze znajomymi na rajdach.