Wpis z mikrobloga

Najbardziej rozwala mnie to, że plastuś próbuje usprawiedliwiać się zdaniem ,,ale przecież inni youtuberzy też tak robili wyzywali/obrażali, ja nie jestem jedyny!'' no tak ale czy inni youtuberzy kazali rozbierać się dzieciom na ome tak dzieciom (nawet największy idiota po głosie czy twarzy jest w stanie stwierdzić, że ta dziewczynka miała około 12-13 lat) Ja rozumiem, że gural jest niewyżyty, ale to nie powód by buszować w poszukiwaniu lochy w przedziale wiekowym 10-14 lat.

po drugie plastuś zaprzecza, że posiada jakiekolwiek zapędy pedofilskie, a jak 12 latka zaczęła się przed nim rozbierać to siedział uśmiechnięty i nawet nie próbował zapobiec tej sytuacji.

Ale i tak najlepsze jest to, że w dalszym ciągu będzie robił z siebie ofiarę, bo przecież gnoimy go "bez powodu". Jedyne co plastuś umie dobrze robić to grać na emocjach. Ja nie wiem co za cymbały mu wierzą w jego opowieści o ,,złym wykopie'' który atakuje czystych jak łza ludzi, a prawda jest taka, że nigdy nie najeżdżamy na nikogo bez żadnej przyczyny.

#gural #patostreamy
  • 4