Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z grzałkami vaporesso ccell ? Na reddicie czytałem, że dają mega elo zajebisty smak ale zużyłem już chyba 6ml i dalej zamiast smaku liquidu czuję taki posmak jakbym ugryzł kubek xD Używam 30W na melo III mini, dać sobie spokój czy wapować dalej i mieć nadzieję, że się przegryzą ?
#epapierosy
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pietrasq: masz coś nie tak, używałem i od początku było ok, ale 2 rzeczy - smak jak smak, nic szczególnego a Uwell robił badania i wyszło, że spieki ceramiczne tych grzałek mogą "pylić" i ranić płuca jak np igły azbestu. Mogą, nie muszą ale od tej pory Vaporesso też jakoś nie zgłębia dalej tej technologii, ot kontynuują ccell ale zazwyczaj użytkownicy nie są świadomi. Raport:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBOPx3YguI-AnhDG-KBruO681JMzcTmwF4Dn8g118X8gL4eQ/viewform
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pietrasq: z ciekawostek jeszcze - Uwell tam napisał nie że grzałki mogą być szkodliwe dla zdrowia ale wprost że są. Swego czasu Vaporesso stwierdziło, że będą polemizować w sądzie ale jakoś nigdy Uwella nie pozwali. Czyli nie umieją udowodnić, że te grzałki są ok albo mają dowody że nie są.
  • Odpowiedz
@Waspin: ooo, ten raport od Uwella bardzo mnie zaskoczył, nikt o tym nie wspominał w żadnym poście, na który natrafiłem. Co do samej grzałki- przepaliłem jeszcze 2ml i ten posmak już nie jest wyczuwalny, ale smak liquidu dalej jest niewyraźny, zostanę przy standardowych grzałkach od Eleafa dopóki nie kupię jakiegoś porządnego RTA.
  • Odpowiedz