Wpis z mikrobloga

Witam. Wiem, że 80% głosów, która padła na Apple była trollem, ale niestety.. odpada. Oczywiście kontynuujemy wykreślankę i głosujesz na najgorszy z pozostałych.
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Wiem, że 80% głosów, która padła na Apple była trollem, ale nie...

źródło: comment_XJV0VBvrhUf3S34JQRMMN1jn2BV0pAIR.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą firmę

  • Xiaomi 26.2% (1796)
  • Asus 7.4% (504)
  • HTC 4.1% (279)
  • Sony 4.7% (321)
  • LG 6.8% (463)
  • Nokia 5.8% (398)
  • Huawei 3.5% (241)
  • Samsung 10.0% (683)
  • Lenovo 31.6% (2168)

Oddanych głosów: 6853

  • 109
@Viscop chodzi mi o chińczyki chińczyki czyli te co wymieniłem. Ja telefonów z takich firm na pewno bym nie wziął. Dla mnie i tak ta ankieta nie ma sensu. Ja jak wybieram telefon to kieruje się tym, który telefon ma najlepsze podzespoły oraz najważniejsze wsparcie developerów. Takiego wsparcia jak samsungi, google itp. nie mają żadne chińczyki co wcześniej wymieniłem.
chodzi mi o chińczyki chińczyki czyli te co wymieniłem


@PalaczTHC: W takim razie dodaj HTC. Korzystam z Mate 10 Lite i nie narzekam, zdjęcia robi całkiem niezłe, nie zacina się, czytnik linii papilarnych umieszczony w jedynym słusznym miejscu, bateria wytrzymuje cały dzień, jakość muzyki na słuchawkach jest dobra, więcej nie wymagam od telefonu, może dlatego przyjemnie mi się z niego korzysta.