Wpis z mikrobloga

Mam znajomego który pracuje w biurze poselskim, jeżeli napisalibyśmy interpelacje poselską do Ministerstwo Cyfryzacji , poseł mógł by ją złożyć , mogła by ona być na temat ochrony dzieci w internecie przez co prawo mogło by działać w takich przypadkach patologi jaką prezentuje Plastuś. Wydaje mi się że to mogło by go dobić dosadnie i doprowadzić do usunięcia jego kanału lub zacząć jakąkolwiek dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślicie ?
#gural #patostreamy #danielmagical #boxdel
  • 4
@Gilgamesz69: żaden polityk nie będzie się "bawił" w usuwanie kanałów pojedynczym youtuberom. Bardziej prawdopodobne jest całkowite zablokowanie możliwości nadawania na żywo, czy też możliwość nadawania np. tylko po opłaceniu jakiejś horrendalnej kwoty tytułem zezwolenia. Co moim zdaniem wcale nie jest złym pomysłem. Gdyby youtub żądał od streamerów takiej kaucji, która przepadałaby w chwili łamania prawa.
@Gilgamesz69 bez interwencji państwa w internet się obejdzie. Tak jak już pisałem dzieci i młodzież zawsze ciągnie do głupich rzeczy i żadnym zakazem tego nie zmienimy. Chodzi jedynie o usunięcie najbardziej niebezpieczych i odrażających jednostek.