Wpis z mikrobloga

Witam. Dziś rozpoczynamy batalie najlepszej marki telefonów. Także zagłosujcie na najgorszą z dziesiątki. Telefony są wylosowane wg średniej spredaży. Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa
Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Dziś rozpoczynamy batalie najlepszej marki telefonów. Także zag...
źródło: comment_sG7ZBxHwLU2IV7hBaxyqRrgMp5Y7Ebmz.jpg

Zagłosuj na najgorszą markę telefonów

  • Xiaomi 14.5% (1393)
  • Asus 9.0% (861)
  • HTC 4.3% (415)
  • Sony 4.6% (443)
  • LG 7.2% (689)
  • Nokia 6.3% (610)
  • Huawei 4.0% (380)
  • Samsung 5.4% (521)
  • Lenovo 14.3% (1370)
  • iPhone 30.5% (2927)

Oddanych głosów: 9609

  • 213
Nie wiem czy z zazdrości takie głosy czy co. Ale jeżeli odpadnie iphone po pierwszej rundzie to nie dlatego że jest najgorszy, tylko dlatego że ludziom z jakiegoś powodu dupa pęka jak widzą 'iphone'.


@KonkeyDong: #!$%@? na iphone, specjalnie głosuję dla bólu dupy ajfonowców ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro zagłosuję na kszajomi (chociaż sam używam) dla bólu dupy xiaomilepsze, a potem się zobaczy co dalej xD
Nie wiem co jest gorsze : te troll głosy, czy ból dupy. #!$%@?, myślicie że jesteście kimś więcej jeśli macie iphone? XD pomijając fakt ze apple mimo że nie powinno tak szybko odpaść, to i tak bym kwestionował jego dojście do finału. Ale nie oszukujmy się - Iphony mają najbardziej #!$%@? community, co pokazują komentarze, więc też pójdę na przekór i jabko out ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialy_rycerz_pokoju chyba o to chodzi, zeby mieli ludzie mieli straszny bol dupy. Nic nie znaczaca ankieta na gowno stronie ze smiesznymi obrazkami, a urazeni ludzie pisza eseje na temat appla :D ktos poswiecil pol sekundy swojego zycia zeby kliknac "apple", a tutaj ludziom #!$%@? :D
Nitk nie dopuszcza do myśli, że ten telefon serio jest w wielu miejscach #!$%@?. Chodzi mi głównie o jego ograniczenia i dziwne problemy jak np. że nowego iPhone'a nie można uruchomić bez karty SIM czy o braku dostępu do pamięci żeby pliki przenieść po ludzku. Bez iTunes.
@Slonx:

Slonx 3 lata temu:

"Żeby zrozumieć dlaczego człowiek zaczyna się od poczęcia, musisz przeczytać co najmniej św. Augustyna"

Slonx dziś:

"XDDDDDDDD, iPhone #!$%@? najgorszy, dobrze że przeglądam wypok na tronie bo bym się zesrał ze śmiechu w gacie XDDD"

( ͡° ͜ʖ ͡°)