Wpis z mikrobloga

Mam niezłe wiadomości z rana.
W piątek powinny rozpocząć się 9 urodziny FUT.
W kodzie pojawiły się przeróżne paczki. Np z gwarantowaną BABY ikoną czy z wszystkimi IFami z TOTW od 1 do 26.

Na początku pomyślałem, że będą SBC o te paczki, jednak teraz myślę, że promocja będzie podobna do tej z Fify 17.
Trzeba będzie rozwiązywać codzienne SBC i na koniec tygodnia dostaniesz nagrodę w zależności od ilości zrobionych SBC.
Jeśli zrobisz wszystkie to dostaniesz paczkę z ikoną.
Jeśli mniej to paczkę z IFem
Potem są paczki ze złotą kartą z oceną:
-86-89
-84-87
-82-85

Nie wierzę że EA zrobi zwykłe SBC o ikonę bo zrobienie tego kosztować by musiało z 500k minimum :v

Via Fifa Coins.

#fut
  • 5
@arko123: Z tego co kojarzę to będą rosły te wymagania, ale nie kojarzę by rok temu były aż 84. Ostatnie było chyba 81 lub 82. Pamiętaj, że to będą baby ikony niewymienne.
@CzasPogardy: Moim zdaniem nie. Ich cena mocno spadnie. Jak już to pod premium sbc - ale tam pewnie będą potrzebne nify i ify 86-88.
@chim3ra: oj to trzeba sprzedac kilku zbednych grajkow i zbierac $$. ceny przypadkowych zawodnikow do SBC pojda mocno w gore :) tylko po fakcie okaze sie, ze zrobienie wszystkich SBC tygodniowych kosztowalo 400 tys i mamy baby ikone niewymienna. (+ kilka paczek w tygodniu jak zawsze nic nie wartych)