Wpis z mikrobloga

@Killuminatii: zamówiłem na gb pharotha, jest teraz za ~80pln
dół u mnie to istick piko 50 na wymienne akumlatorki (chodzi o to że jest mały i się mieści w kieszeni)
więc w sumie to zależy czego potrzebujesz? sam rozumiesz, że na pytanie jakie dobre auto do 30k polecacie ciężko jest odpowiedzieć nie zając ogólnych wytycznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Killuminatii: zazwyczaj na start polecam istick pico full kit i ogniwo lg hg2, jak chcesz to kupić od żółtych braci i nie boisz się ew. cofnięcia paczki na cle, to masz sporo opcji. Pamiętaj, że:
- smok robi średnie jakościowo zasilania
- jak zasilanie ma więcej niż 1 ogniwo, przyda się zewnętrzna ładowarka
- ogniwa bywają nagminnie podrabiane, warto mieć sprawdzone źródło (np edym albo hurt.com.pl), ciężko je sprowadzić ze względu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Killuminatii: na 1 ogniwo to sensowny wybór (ew. vtwo mini jak jest taniej).
Pharaoh wymaga, żebyś robił sam grzałki, nie ma dla niego fabrycznych, gotowych grzałek typu "wkręć gwint", trzeba się bawić watą i drutem. Nie mówię, że to źle, ale dla nowych to wysoki poziom startowy i często showstopper. Jak dla mnie na własne grzałki bywają też lepsze atomizery, ale to poziom zaawansowania taki jak fanatycy broni, co się kłócą
@positiveVibe: Może jakość się polepszyła, miałem go rok temu i używałem 2 miesiące, po zakupie RDA i zasilania na 18650 a później RDTA zrozumiałem, że aio to jakieś nieporozumienie.