Wpis z mikrobloga

@MrFruu: ja bym generalnie brała, bo tam pewnie święty spokój i nikt celowo dupy nie zawraca, ale nie mam prawka (i szybko nie zrobię, bo jakoś mnie do tego nie ciągnie, a wiadomo, jak się ktoś źle z czymś czuje to niech się za to nie zabiera) i nie miałabym jak wracać z pracy, a nie widzi mi się 30/40 zł za taryfę :<
@MrFruu: Taaaak, ja jeżdżę tym samym nocnym do siebie no i generalnie problem polega na tym, że jak kończę pracę o 3 to nie widzi mi się czekanie ponad pół godziny na mzk, a jak już wspomniałam, nie wyłożę na taxi tyle piniondza, bo biedna jestem. XD do siebie płacę dychę to tak jeszcze nie boli.
@Draakul Przecież na tej drodze nie ma w ogóle korków, ani super dużego ruchu- czasami przed przejazdami się zapcha. Jedynie widzę wahania w długości jazdy jak przyjedzie stary vs. nowy autobus. No chyba że mówisz o godzinach 6-8 i 15-17. Wtedy to wszędzie masz ruch.
@Draakul: Wiem, że wiedzą. XD Może inaczej - trasa Oświęcimska Osiedle do Reymonta to około 15 minut. Możliwe, że Ty liczysz pod Solaris, to wtedy racja - może pochodzić nawet pod 20. Ale więcej jak 20 na bank nie ma.