Wpis z mikrobloga

na androidzie bym nie brał. Zacznie Ci się pewnie ścinać za rok/półtora. Ja mam na WinCe i śmiga już prawie 2 lata


@Hyagi1: co xD Proponujesz mu WinCe, który nie żyje już? Jeżeli zasyfi to bez problemu może androida przeinstalować.
  • Odpowiedz
  • 0
@pitu120 ciekawe czym mozna wince zasyfić?xD Jak tam sie nie da nic zainstalować. Na #!$%@? mi android w radiu gdzie ma działać tylko radio,gps, muzyka z sd I ew Internet?
  • Odpowiedz
@Hyagi1: piszę o androidzie. Tutaj postawi sobie co chce, janosika, waze, google maps, spotify i co zapragnie. Ty na swoim zabytkowym systemie nic nie zainstalujesz.
  • Odpowiedz
@Hyagi1: żeby mieć najświeższe mapy, fotoradary, muzykę ze spotify. Może od razu z mapą papierową jeździj. To, że nie możesz na tym starym systemie nic zainstalować i kupiłeś zabytkowe urządzenie to nie znaczy, że nie warto brać coś co pozwoli na instalację dowolnej aplikacji.
  • Odpowiedz
@Hyagi1: najświeższe z dostępnych na tym systemie kończę rozmowę bo widzę, że boli dupa że kupiłeś gówno i będziesz się na siłę upierał że jest to najlepszy wybór.
  • Odpowiedz
@Shirako: o ile o spowolnienie w czasie nie masz za bardzo co się martwić we współczesnym sprzęcie (to był problem głównie parę lat temu) to już podstawowa wydajność takiego radia może być taka sobie

Jak ma być na gps to też tak średnio bo panel radia jest stosunkowo nisko
  • Odpowiedz
@Atreyu: akurat jest okej. Jak się siedzi za kierownicą to wygląda lepiej niż na zdjęciach i myślę, że będzie wygodnie. Wybrałem Intela łudząc się, że wypadnie pod tym względem trochę lepiej niż inne konstrukcje. Szczególnie liczę na dobre łapanie fixa.
  • Odpowiedz
@rannyrabarbar: dzisiaj zamontowane :) Chodzi bardzo fajnie i płynnie. Wszystko intuicyjne, spolszczenie nakładki takie sobie, ale mogło być gorzej. GPS szybko łapie fixa. Na razie jedynym problemem jest to, że w zestawie nie było jakiejś przejściówki do sterowania z kierownicy. Chińczyk zapewniał, że jest - spróbuję się z nim dogadać. Wstępnie polecam.

Muszę poobserwować, czy nie rozładowuje akumulatora jak jest wyłączone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rannyrabarbar: alarm odwołany, była przejściówka tylko gość który mi to zakładał nie zakodował bo nie wiedział jak. Jest aplikacja do tego. 5 minut i działa :) spasowanie bardzo dobre. Pp czasie zauważyłem delikatny minus. Sam panel dotykowy jest trochę schowany i ramka otaczającą go jest pod skosem i odbija brzydko to co na ekranie. Widać szczególnie w nocy. Jak chcesz to za kilka dni zrobię Ci zdjęcia bo aktualnie nie
  • Odpowiedz