Wpis z mikrobloga

Cezary Gutowski:

Czytam te wypowiedzi zagranicznych „fachów” i nagle Ted Kravitz uważa, że RK potrzebuje jednego wyścigu na coś, na co Sergiej i Lance potrzebują całego sezonu Will Buxton też nagle zmienił zdanie... A nawet Ben „sam Anderson!” (jak to go kiedyś przezabawnie nominowała pewna młoda praktykantka dziennikarstwa )... Cholera, co tu się zmieniło???


Czyżby szkalował Tą, o Której Myślę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica
  • 6
@YOLOmariolo: @amjedza wątpie. Oni nie gadają ze sobą na tt - śledzę jedno i drugie. Ja słyszałem, że to ta, co takie miny stroiła na wywiadzie z Oconem - swoją drogą, to oprócz wywiadu z Tedem coś jeszcze tam zrobiła? i ja tu raczej widzę pocisk dla Kravitza. Trzeba przyznać, że pojechał równo.
@RKfanforever: Masz na myśli Agatę Bednarczuk ze Sportowych Faktów? Nie sądzę, choćby dlatego, że ona to zdecydowanie wpisuje się w grono tych zagorzałych fanów RK i prywatnie chyba brała te wyliczenia bardzo na chłodno. A co robiła? No latała po padoku, była na spotkaniu z Williamsem, była też na spotkaniu z Alonso, co więcej to nie wiem. @MasterGrubaster będzie lepiej wiedział
@RKfanforever Wspólnym. I na takich spotkaniach nie ma wszystkich ;) Choćby dlatego, że czasem pokrywają się z innymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)