Wpis z mikrobloga

Dobra, żeby nie było odpaliłem longa właśnie, ostatnimi dniami posiedziałem trochę nad wykresem btc i zrozumiałem co się dzieje, w lutym mało co siedziałem przed kompem i nie wiedziałęm co się dzieje, ale wystarczy trochę posiedzieć przed wykresami i wszystko staje się jasne mi to zajeło kilka dni.
A i zwracam honor @pawlo74 .


#bitcoin
  • 23
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Tu nikt nienawidzi kiedy ktoś trafnie przewidzi coś odwrotnie do reszty. Dostaniesz 1 + tylko ode mnie. Nawet nie skomentują... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ileż to razy ja tu tak pościłem, jedynie milczenie, #!$%@?, zawiść ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cyberpunkbtc: Nie lubi się to się osób, które wstawiają swoje durne przewidywania, lub informują wszystkich jakie kroki podejmują, poczym gdy okaże się, że racji nie mieli to udają niewiniątka albo usuwają wpisy. Jeszcze nic nie ugrał, a Ty już mu dupę liżesz bo otworzył longa na bitcoinie, typowe.
  • Odpowiedz
@Luszian: Akurat ja baaaardzo rzadko i rozważnie tu pisałem swoje przewidywania i tylko wtedy kiedy byłem ich wyjątkowo pewien.... Nawet tu ludzie widzieli jak się #!$%@?łem sam na siebie bo sam sobie nie ufałem mimo wszystko i trafiałem z pewnymi przewidywaniami to rzadko na tym zarabiałem...

I nie mam tu na myśli szacowania czy btc spadnie czy wzrośnie na co jest 50%. Zupełnie inne rzeczy, jak przewidzenie shita który przypompi itp...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyberpunkbtc: Nie pisałem nic o Twoich przewidywaniach, bo tak jak wszystkie inne mam je gdzieś. Odpowiedziałem na Twój komentarz w którym za wczasu pochwalasz czyjeś przewidywania, ponieważ odpalił longa na btc, bo tak mu wyszło z patrzenia kilka godzin na wykres ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwisz się, że nikt nie bije brawo takim wróżbom z fusów, skoro sam stwierdziłeś, że to jest 50/50. Jak ktoś chce błyskać
  • Odpowiedz