Wpis z mikrobloga

Zacząłem ostatnio (znowu) grać w path of exile, tak to zatrzymywałem się na 50lvl i odechciewało mi się grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale teraz pierwszy raz przeszedłem fabułę do końca i zaczynają się te wszystkie dziwne systemy pantheonu, atlasu czy jakiś #!$%@? wróżb. Mam zamiar teraz robić te mapy z atlasu ale wiem że powyżej tier 10 potrzeba już dużo resów. Dlatego pytam was, co takiego mogę poprawić w mojej postaci? Używam jakiegoś buildu pod cyclone i jak narazie bardzo przyjemnie mi się gra. No ale nie wiem co dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°) budżet jak coś też ograniczony bo w sumie już nic nie mam xD

obecnie mam: 62% fire 62% cold 22% lightning 6%chaos

moja postac

#pathofexile #poe
  • 16
@Ridez: This profile tab has been set to private or you the lack the permissions to view it.
i nie taguj #poe :P
przeszedłeś wszystkie akty i mam 6% chaos resa? poczekam aż odblokujesz widok na postacie
@Ridez: grinduj aby wylewelować gemy na 20 no i najlepiej jakby miały też 20q - co do ekwipunku to wyjeb większość :D szukaj z conajmniej trzema resami (res na chaos sobie możesz darować bo jest w uj drogo a da się bez tego zyć), do tego dobrze by było aby była jakaś premia do życia w przedmiotach. Jak już mają być jakieś premie do obrażeń to szukaj physical damage.

Robisz ten
@Ridez: Wywal wszystkie Jewel z drzewka co masz, kup takie z 7% max life + jakiś physical dmg albo resisty. Ustaw jakieś CWDT + Immortal Call + Increased Duraton, ale nie lvluj tych gemów.
@Ridez: Zaraz mnie zjedzą, że 7k to totalne minimum, ale skoro masz ograniczony budżet i mało pojęcia o tym jak zarobić to skup się na 5,5khp a przed tym wszystkim resy na 75/75/75. chaos resów możesz mieć -40%, miej wywalone. Jeśli sugerujesz się jakimś buildem to musisz być konsekwentny w poe - jest napisane że masz mieć 75% resów, to 74 będzie realnym problemem. I tak ze wszystkim. Cyklon jest o
@kubusxd: narazie nie stać mnie na takie jewele bo 1 kosztuje z 5chaosow :c jak bede miał to kupie

@dwarfvulgar: narazie jest 3khp ale resy juz dobilem na 75% i 56%chaos, jak troche zarobie zamienie buty i pas a potem bede myslal o bizuterii, a teraz ide farmic cos za co to kupie xD

dzieki za pomoc
no i jeszcze musze poczekac na promocje zeby kupic premium stash i currency stash to moze w koncu sprzedam troche syfu ze skrzyni ( ͡° ʖ̯ ͡°)