Wpis z mikrobloga

@Jaracz_Joint: Smallworld to strata pieniędzy tymbardziej kupowanie do niego jakiś dodatków, jak chcesz dobrą strategie to kup np. Scythe'a z dodatkami, a na pewno się nie zawiedziesz. Z tego czym sie chwalisz to zagrałbym max w 6 tytułów. Kup coś dobrego, a potem się chwal :)) ale szanuje zajawkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkeeey: Do tego cały civilization i 7 cudów świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Scythe jest w drodze, spokojnie :)

Oh o pandemii nie mógłbym zapomnieć i eldritch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jeszcze parę tytułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: Dzięki za miłą opinie ()

Przede mną długa droga jeszcze tyle tytułów ciężko wybrać, niedawno miażdżyłem pandemia czas Cthutlhu, Wielka księga szaleństwa, kamień gromu i uczyłem kumpli munchkina.

No i standardowo 7 cudów świata to jest obowiązkowa gra na każdy wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blaskun: są gry jednoosobowe czy też gry na wielu graczy z trybem jednej osoby. Taka jest np. Pandemia z dodatkiem "na krawędzi". Dodatek właśnie wprowadza możliwość gry solo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanatox: to dopiero moje początki z planszówkami ale mam taką zajawke że usiadłem przez miesiąc, po oglądałem youtuberow, poczytałem fora oraz przejrzałem różne rankingi. Kupiłem najlepiej oceniane lub też uważane za interesujące czy też wprowadzające jakieś nowe ciekawe mechaniki.

Zrobiłem z tego swoją selekcję na podstawie fabuł, mechaniki i trudności gry i wybrałem różne tytuły :)
  • Odpowiedz