Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FriPuc: Też mnie w sumie to bawiło i miałem rozsuwać, ale dwa litrowe baniaki elita dzięki temu wchodzą na jedną i drugą rurę na raz bez problemu, także nie widzę problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@viruzzet: @demoos: Chińczykowi zapłaciłem 80 dolców za wysyłkę i rama mnie wyszła za jej cenę - cashback z planetplus + 80 dolca. Rama ta: https://pl.aliexpress.com/item/LEADNOVO-full-carbon-road-bike-frame-3K-glossy-matte-light-bicycle-frameset-48-50-52-54/32811968027.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.kPOFFb
jedyna różnica to z prowadzeniem
chyba macie racje XD na swoje usprawiedliwnie dodam, że napis elite do góry nogami wygląda prawie tak samo XD i to by chyba tłumaczyło dlaczego te bidony tak szybko mi się porysowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nevii: skojarzył mi się stary dowcip o milicjantach ( ͡º ͜ʖ͡º)

W komendzie MO przeprowadzono test na inteligencję – dano funkcjonariuszom metalowy blat z kilkoma otworami w kształcie metalowych figur. Zadaniem milicjantów było przełożenie figur przez otwory w blacie. W czasie testu kilku milicjantów wykazało się ponadprzeciętną inteligencją, reszta wykazała się ponadprzeciętną siłą.
@MiQ27: nie znałem xD ale tutaj aż tak źle z moim mózgiem nie było, śrubka wchodzi w gwint tak samo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy obydwu zwrotach