Wpis z mikrobloga

@nightrain: a rozumiem... znaczy się, miałeś #!$%@?, a teraz z ręką w nocniku się obudziłeś. Odbiorniki można wyrejestrować (po co w ogóle rejestrowany był?). A co do opłaty, tu musisz mądrzejszego pytać, bo jeżeli mają podstawę, to w ostateczności komornik z Ciebie ściągnie.
@wojniz: przecież im ani grosza nie zapłacę, bo nie oglądam tvp i nie słucham polskiego radia, odbiornik, to jeszcze tata w latach 90 rejestrował, nie wiem dlaczego, może dla tego że wszyscy rejestrowali?, #!$%@?, że niema już tamtego telewizora, ani radia, ale ludzie kiedyś to zarejestrowali i tak zostało
@wojniz: pracuje czasami, kasa leci na konto w Czeskim KB, nie ma co dorastać jak jest się 33+, bo chyba jest się już dorosłym, bo ja już trochę za dużo przeżyłem i Irak i Boliwię i inne fajne rzeczy, komornik mi nie straszny
@wojniz: mam trochę więcej i wiem, że nie ma opcji wjazdu na zagraniczne konto, które jest na moją żonę, która jest Czeszką, tata już dawno tu nie mieszka, bawi się gdzieś tam z aniołkami, albo diabłami a właśnie jakieś śmieszne listy przychodzą