Wpis z mikrobloga

@DanteVeil: juz ci podpowiadam, przed chwila przyjechala dostawa, wlasnie jest rozladowywana, towar zaraz wroci na magazyn jak tylko skoncza rozladunek, ale #!$%@? sie do biedronkowiczow trzeba bo w szkolach nie ucza ludzi myslec poza to co widza,
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: no sorry. W biedrze, do której chodziłem taki widok to był codziennie. Czasem dana paleta stała po 3 dni i nikt nie patrzył, żeby rozładować. Zamiast spokojnie robić zakupy musisz się przeciskać między paletami i starymi produktami...
  • Odpowiedz
przed chwila przyjechala dostawa, wlasnie jest rozladowywana


@Sweet_acc_pr0sa: A dostawy prosto do magazynu zrobić nie łaska? Byłem w piątek w biedrze po prawie roczej nieobecności - zobaczyłem jaki syf jest w środku, ludzi którzy nie mogą się minąć (!) w alejce, bo jakieś #!$%@? kartony z sokami leżą i czmychnąłem stamtąd czym prędzej.

moja zona jest kierownikiem i doskonale wiem jak to wyglada od srodka

To #!$%@? kierownikiem jest, skoro nie
  • Odpowiedz
A dostawy prosto do magazynu zrobić nie łaska?


@WesolySromek: magazyny są za małe, lub towaru nawieźli od zaje... nia i nie ma gdzie stawiać palet.

Ale ruszyć głową to nie łaska.
  • Odpowiedz
@Crea: nie interesuje mnie czy magazyny są za małe czy zamawiają od zaje... nia, to się nazywa ‚sklep’ a nie ‚magazyn’ wiec ma być jak w sklepie... ogólnie biedronki to jedne z gorszych ‚marketów’
  • Odpowiedz
Ale ruszyć głową to nie łaska.


@Crea: No własnie kierownik chyba niezbyt rusza głową ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ich sprawa - ja w syfie zakupów nie będę robił. Jak ktoś lubi przeciskać się przez brudne palety to jego sprawa.
  • Odpowiedz
@kirk85: Świetne podejście. Jak mechanik spieprzy robotę w moim aucie to też mam iść popracować jako mechanik? Biedronka to syf. I nie muszę tam pracować aby to widzieć. Szczerze mówiąc mało mnie obchodzi dlaczego tak jest, nie moja sprawa.
  • Odpowiedz