Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kempes: pierodole a Ci ciągle grzeją z tym kościołem xD przecież nikt wam nie każe tam chodzić głąby, to ma być wolny dzień, a jak to spędzisz to twoja sprawa
  • Odpowiedz
via Android
  • 51
@exhale Oj... jeszcze zakaz śmieszkowania trzeba wprowadzić, szczególnie na portalu śmiesznych obrazków. Tylko nie przesadzaj i wprowadź ten zakaz tylko w niedzielę.
  • Odpowiedz
przecież nikt wam nie każe tam chodzić głąby, to ma być wolny dzień, a jak to spędzisz to twoja sprawa


@exhale: no chyba, że ktoś chce całą rodziną iść na zakupy, to nagle to nie jest już twoja sprawa, tylko sprawa polityków xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: @frytex2: Typowy Polak ze skrajności w skrajność xD uwielbiam te porównania do PRLu, że komuna wraca, i dalej będzie już tylko gorzej, że do kościoła mnie zmuszają, będą łapanki jak za ORMO. Że powinni mieć wszyscy wolne a nie tylko handlarze, że nam wypok zamkną xD ja #!$%@? kisne z was niemiłosiernie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@exhale Znaczy, ty odbierasz ten obrazek jako ZMUSZANIE DO PUJŚCIA DO KOŚCIOŁA? Na prawdę tak go odbierasz?! (ʘʘ)
PiS to komuna Bis i to oni wiedzą najlepiej co dla suwerena jest najlepsze, nawet jak serwerem myśli inaczej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@utopjec: widzisz, to może też chodzi o to by pokazać nam, że istnieje też inny lepszy świat, bez zakupów pędu tylko relaks odpoczynek, wspólne rozmowy zwiedzanie, zabawa z dziećmi kontakt rodzinny. Wiesz czasem zrobiłem zakupy w niedzielę i widziałem jak zmęczone matki z dziećmi chodziły na zakupy, a dzieciak drze mordę mamo kup to mamo kup tamto. Albo wejdzie taki bachor do kiosku typu inmedio i #!$%@? wszystkie gazetki, a późnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: przecież Państwo od małego Cię kontroluje, od małego masz prany mózg w szkole, wszystkie twoje ruchy kontroluje, tego nie możesz to możesz. Pomysł jak wiele rzeczy które nas otacza jest przez Państwo kontrolowane. Spróbuj przejść na czerwonym, albo przekroczyć prędkość, zapal palierosa na dworcu. Komuna jest w naszej głowie. Przez całe życie żyjemy pod butem rządu i korporacji, ale ten zły rząd dla Ci jeden dzień byś zwolnił usiadł i
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@exhale Co nie znaczy że ma mnie jeszcze bardziej kontrolować.
Co do prania mózgu, jak to się szumnie nazywa, to zaczynają ci prac mózg już rodzice więc do nich miej największe pretensje.
Ja wolę sobie wybrać co mam robić w niedzielę ze swoją rodziną.
  • Odpowiedz
@exhale: Wcale nie pokazujesz dziecku innego świata, gdy widzi, że sklepiki osiedlowe są czynne, że czynne są lodziarnie, restaurację. Dziecko nie zażąda batonika z biedronki, ale shake'a z mcdonaldsa. Takie zakazy mają zerowe znaczenie dla wychowania dziecka. To rodzice wychowują dzieci, a nie godziny otwarcia sklepów. Absurdalne tezy tu wykładasz.

Zresztą jeszcze wolny dzień chyba nikomu nie zaszkodził


A ile dni wolnych zaszkodzi? gdzie przebiega ta granica "szkodliwości". Może 2 dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: @utopjec: a szkoda strzelić ryja, szkoda tylko dzieciaków, bo zamiast pokazywać piękno świata i rozwijać wyobraźnię, pokazujesz mu zepsuta część świata, gdzie liczy się wyzysk i pieniądze, a człowiek jest przedmiotem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@exhale A skąd tu wiesz, że ja z dzieckiem na zakupy chodzę?! Szczególnie, że ono jest za małe na takie eskapady ( )
Miej ty odrobinę RiGCz...
  • Odpowiedz
Typowy Polak ze skrajności w skrajność xD uwielbiam te porównania do PRLu, że komuna wraca, i dalej będzie już tylko gorzej, że do kościoła mnie zmuszają, będą łapanki jak za ORMO. Że powinni mieć wszyscy wolne a nie tylko handlarze, że nam wypok zamkną xD ja #!$%@? kisne z was niemiłosiernie


@exhale: A gdzie #!$%@? @utopjec coś takiego napisał? Masz problem z czytaniem, czy prowadzisz jakąś wyimaginowaną rozmowę?

matki z dziećmi
  • Odpowiedz
a szkoda strzelić ryja, szkoda tylko dzieciaków, bo zamiast pokazywać piękno świata i rozwijać wyobraźnię, pokazujesz mu zepsuta część świata, gdzie liczy się wyzysk i pieniądze, a człowiek jest przedmiotem


@exhale: Jeśli ktoś jest zepsuty to i zepsucia nauczy swoje dziecka, niezależnie od tego, czy sklepy są zamknięte, czy nie. Rodzic nie pójdzie do sklepu, zostanie w domu przed telewizorem, a dziecko w necie będzie poznawało prawdziwe szambo.

Weź może zaproponuj
  • Odpowiedz
@exhale: a nie chodzi ci czasem po głowie, żeby zrobić zakaz wychodzenia z domu w niedzielę i jedzenia obiadu domowego razem z rodziną?
Bo nie wiem czy wiesz ale ludzie są strasznie upierdliwi wobec kelnerów
  • Odpowiedz