Wróciłem właśnie z #mecz #lechia i naskrobię szybkie podsumowanko.

Ogółem, pierwsze 20 minut gry to była naprawdę niezła gra Lechii w porównaniu do tego czym jesteśmy zmuszeni raczyć się w ostatnich miesiącach. Po straconej bramce całkowicie to jednak znikło i potem występowało już bardzo rzadko, najdłużej w okresie po strzelonym golu gdzie było może faktycznie te 5-10 minut szybszej gry, ale gdy zaczęło brakować czasu to zabrakło też wiary u piłkarzy w odwrócenie wyniku.

Oceny dla pojedynczych (wyróżniających się) zawodników:

Dusan Kuciak - Fantastyczne interwencje w pierwszej połowie przy rzutach rożnych Legii i 2-3 dobre w drugiej połowie, ogólnie dobry mecz i gdyby nie on to mogłoby się skończyć wynikiem jak w Jaga - Lech, 8.

Sławek Peszko - Zagrał najlepszy mecz na wiosnę (co nie oznacza, że szczególnie dobry) i ciągnął większość akcji, podobała mi się też jego walka i zaangażowanie (aczkolwiek nie bezsensowne faule), 6.

Milos Krasic - Pierwszy raz od... poprzedniego sezonu (co najmniej), widziałem Krasicia, który grał do przodu, stosował pressing i atakował, ogólnie w pierwszej połowie zagrał najlepiej z Lechistów w polu. 6.5

Wiadomo, że przegraliśmy ale teraz widać przynajmniej jakieś perspektywy na przyszłość, cieszy mnie również to, że nie zagrał Gerson, którego uważam za bardzo elektrycznego obrońcę.