Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do Muzeum Orła Białego, gdzie mieści się jedna z największych kolekcji militariów pod gołym niebem w Polsce. Muzeum jest bardzo imponujące, mnie osobiście najbardziej podobał się IŁ-14 za którego sterami można zasiąść, jest też wiele innych ciekawych obiektów (kuter torpedowy, czołgi, wozy opancerzone, itp.).

Muzeum mieści się w Skarżysku-Kamiennej, mieście posiadającym duże tradycje związane z wyrobem amunicji. W Skarżysku mieszczą się zakłady zbrojeniowe Mesko (zresztą są prawie obok muzeum), a miejscowy klub piłkarski nazywa się GRANAT ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Pogoda jest lepsza, więc jeśli mieszkacie w okolicy, bądź będziecie przejeżdżać przez województwo Świętokrzyskie to warto tam zajrzeć (muzeum mieści się kilometr od drogi krajowej S7 #warszawa - #krakow, przy której znajduje się również kilka innych ciekawych atrakcji dodanych w powiązanych).

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was interesujący. Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych znalezisk podróżniczych proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.
źródło: comment_Z6JG5Ycl5WadmH4fHRt7nwJkATg8XMXG.jpg
  • 14
@MG78 Moje miasto - takie piękne () Chyba z 500 razy tam byłem za gówniaka, bo w sumie oprócz picia nad zalewem i pod mostami, to nie ma zbyt wiele do roboty.
@MG78: A weź mnie usuń z listy, co? Bordo nie przyzwala ci do spamowania Mirków co najwięcej średnim kontentem; gdyby takie coś robiła 4 miesięczna pomarańczka, to byłoby wielkie oburzenie na mirko.