Wpis z mikrobloga

Chcialbym widziec teraz twarze tych wszystkich dzieciaczkow, ktorzy jeszcze niedawno uparcie twierdzili ze "Daniel dostal pozadna nauczke, zrozumial ze z Wykopem nie warto zadzierac, wiec teraz bedzie potulny jak baranek i zacznie sluchac wszystkich naszych uwag".

I co? Nie minal nawet miesiac, a gruba swinia wrocila do "prywatnych spraw" i oszukiwania swoich widzow. Z pomoca gimnazjalnych choragiewek tucznik odbil sie od dna, znow zaczal niezle zarabiac, wiec momentalnie wrocil do swoich dawnych praktyk, za ktore byl tak bardzo hejtowany.

Eeech... Naiwniacy. Uswiadomcie sobie wreszcie, ze prawdziwej natury i charakteru grubasa nigdy nie zmienicie. On zawsze bedzie leniwym, zaklamanym, chytrym i aroganckim oszustem, ktory nie szanuje nikogo, robiac wszystko dla pieniedzy. Za ostatnie przekrety i wyludzenia splynela na niego fala hejtu, wiec trzeba bylo wcisnac ciemnocie kit o wpolpracy "Wykop Magical", a Wy z latwoscia polkneliscie haczyk i daliscie sie zrobic jak dzieci (ktorymi pewnie jestescie, wiec nie powinno mnie to dziwic).

Tucznik Was wykorzystuje, bo mu na to pozwalacie. Tolerujecie jego klamstwa, nudne streamy na ktorych hamuje dymy, brak realizacji celow, wychodzenie na cale dnie w trakcie streama, itp. itd. Podniecacie sie teraz streamem bez grubasa, a prawda jest taka ze powinnismy wlasnie teraz ogladac "umierajacego" i zygajacego tucznika w drugim pokoju (o ile faktycznie ma kaca, a nie spaceruje po miescie z Nosaczem). Pierwszy plan niech sie nie zmienia, niech dalej beda te osoby co teraz, ale niech tlo urozmaica tucznik zamiast szlajac sie w tym czasie po miescie z dziewczyna.

I jeszcze jedno... Tego tygodniowego streama grubas pewnie tez nie zrobil z "szacunku" do widzow, tylko dla wypelnienia kontraktu o reklame tego gownoserwera Tibii. Klient zaplacil za tygodniowe wyswietlanie bannera, wiec trzeba go przez tydzien pokazywac, zeby hajs splynal. A ze grubaska w tym czasie i tak nie ma na streamie, bo woli zalatwiac inne sprawy niz zabawiac widzow, to nic... Najwierniejsi widzowie i tak wybacza mu jego lenistwo i brak szacunku...

#patostreamy
#danielmagical
vegeciak - Chcialbym widziec teraz twarze tych wszystkich dzieciaczkow, ktorzy jeszcz...

źródło: comment_Q6zeErb7BZWMM9gqkErusiclHWUCj0cC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@pibeczek123: no tak, bo ogladanie dresow zamulajacych przed kompem i bojacych sie zrobic cokolwiek (bo a nuz nie spodoba sie to grubasowi gdy wroci) albo sluchanie ciagle tych samych udawanych krzykow Gochy jest takie interesujace...

Grubasowi mozna pogratulowac jednego - ze wyhodowal sobie stado tak wiernej widowni, ktora jak oglupiala oglada wszystkie jego nudne streamy (i jeszcze za to placi).
  • Odpowiedz
@vegeciak: W jego sukcesie najważniejsze jest to że stream trwa kilka dni pod rząd,oraz żeby były postacie,jego obecność nikogo tam nie interesuje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vegeciak: ale nie musisz oglądać jego streamów skoro są dla Ciebie nudne. Możesz isć do Boxdela na aferki lub do pedofila Gurala wtedy dużo lepiej będziesz sie bawił. Dla mnie jest fajnie i mi sie to podoba i tyle. Mój wybór, moja decyzja.
  • Odpowiedz
@TMCB: dlatego wczesniej napisalem - gratuluje grubasowi wyhodowania sobie takiej wiernej i naiwnej widowni.

Uswiadom sobie, ze bez grubasa na streamie zadnych dymow nie bedzie, bo cala ekipa siedzi jak na szpilkach bojac sie zrobic cokolwiek "ostrzejszego", co a nuz mogloby nie spodobac sie grubasowi. Beda tylko nudne rozmowy, pozdrowienia, itp. - wszystko "bezpieczne", zeby bron Boze nie wylapac bana.

Oni nawet z grubasem na Urzedniczej czasami boja sie wyhylic
  • Odpowiedz
Dla mnie jest fajnie i mi sie to podoba i tyle. Mój wybór, moja decyzja.


@pibeczek123: wspolczuje...

Zdajesz sobie sprawe, ze swiat nie konczy sie na streamerach i nie ma przymusu ogladanie kogokolwiek? Ja jesli kazdy z nich (grubas, boxdel, rafonix, itp.) mnie nudzi to decyduje sie np. na film czy serial w TV, a nie wybieram jakiegos patusa na zasadzie mniejszego
  • Odpowiedz
@vegeciak: I co smutno CI? ja Daniela traktuje tylko jako najemnika który walczy z innym rakiem, czyli GURAL BOXDEL RAFONIX. A przy Okazji obejrzę jak Go Ga go #!$%@? i dzieje się dym :P ja nie wiem co wy oczekujecie od niego :D i ten ból dupy że poszedł spać na chate.
A kto by go oglądał w nocy? jak większość śpij.
  • Odpowiedz
@vegeciak: Oczywiście że można robić coś innego i trzeba to robić ale ja to powiedziałem w odniesieniu do samych streamów. W kontekście takim że Ty nie musisz oglądać Magicala jak tak uważasz a zamiast tego możesz oglądać innego streamera jeśli masz ochotę obejrzeć tego typu rozrywkę. W tej wypowiedzi chodziło o to iż masz możliwosc wyboru co do streamerów jeśli owa rozrywka Cie interesuje i tyle... A co do Magicala
  • Odpowiedz
@Kabaneiiirooo: Grubasa mozna bylo traktowac jako najemnika w marcu. Teraz (kilkaset tysiecy zlotych pozniej) tucznik to taki sam (a moim zdaniem nawet wiekszy) rak co gural,boxdel, rafonix.

Co do Gochy - wypowiedzialem sie wczesniej, kierujac tylko wypowiedz do innego uzytkownika. Wspolczuje, ze udawane krzyki nadal Cie bawia, a drobne (i pewnie tez udawane) klotnie traktujesz jako dymy. Dla mnie dymy skonczyly sie gdzies na przelomie kwietnia i maja.

Co do
  • Odpowiedz
@vegeciak: Ja nie mówie że nie jest rakiem bo jest :P tylko aż tak nie przywiązuje wagi do niego jak wy i macie ból dupy o wszystko ja mam #!$%@? w Grubasa. No wczoraj mnie śmieszyło jak Daniel chciał ją wynieść i zsapał się jak świnia :D a potem jej dwie dychy dał :D dobre to było moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Szanuje Twoje zdanie ale jak Cie to tak boli to po prostu nie oglądaj, zrób coś innego lub obejrzyj innego streamera i tyle.


@pibeczek123: i nie ogladam (a przynajmniej nie regularnie, wpadne moze od czasu do czasu z ciekawosci/sentymentu na kilka minut). Ani grubasa (skonczylem go ogladac jakos na wakacje), ani boxdela (tego nie ogladalem nigdy), ani rafonixa, ani gurala.

Mam jednak prawo komentowac je, jak rowniez zachowanie niektorych aktorow,
  • Odpowiedz
Ja nie mówie że nie jest rakiem bo jest :P


@Kabaneiiirooo: wiec skoro tak, to nie nazwalbym tego "walka najemnika Daniela z rakiem polskiego YT" tylko "walka jednego raka z drugim", a w taka walke ja osobiscie bym sie nie angazowal, tylko spokojnie obserwowal z popkornem w reku i czekal az wyniszcza sie nawzajem.

Tucznika mozna bylo bronic (i stawac po jego stronie) w marcu/kwietniu ubieglego roku, gdy faktycznie mialo
  • Odpowiedz
"Tucznika mozna bylo bronic (i stawac po jego stronie) w marcu/kwietniu ubieglego roku, gdy faktycznie mialo sie wrazenie, ze jest nieporadnym grubaskiem chcacym pomoc rodzinie"
@vegeciak:
W punkt.
Cieszę się że są tu jeszcze ludzie świadomi jaką Daniel jest osobą, i potrafią mądrze wypunktowac to. +1 dla ciebie.
  • Odpowiedz
@vegeciak: kiedyś o tym pisałem i tak to nazwałem, mam #!$%@? na tego Danielka z FASem na pysku nigdy mu donjeta nie wymysłem, jak ktoś się czuje oszukany to niech hajsu nie wysła i tytle w temacie. JA GO NIE BRONIE. Pisze że się sracie jakby wam na nim zależało -.-
  • Odpowiedz