Wpis z mikrobloga

Dzięki @wooojtassss i @GoodGuyChucky93 powoli zawęża okrąg gdzie może mieszkać edofil bez pe (bo jeszcze mu nie udowodnili pe)
- niebieskim kolorem zaznaczono miejsce gdzie kilka razy był widziany
- żółtym kolorem miejsce (House) gdzie mógł kupić bluzę
- na czerwono ulica przy której było mieszkanie do wynajęcia na OLX. Mieszkanie było na mojej liście potencjalnych melin e-dofila. Z powodu zakazu palenia nie miałem go w priorytetowym folderze, stąd nie mam jego numeru, ale ogłoszenie zniknęło na początku miesiąca. Obok zdjęcia. Internet yes, palić nie można. Mam nr do właścicielki mieszkania.
#gural #patostreamy
snierzyn - Dzięki @wooojtassss i @GoodGuyChucky93 powoli zawęża okrąg gdzie może mies...

źródło: comment_zjcnofvR1n3Cu63QJt6OYlQeU9MKZ0XD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minyas: Szukamy gościa 197 z nosem dłuższym niż rekord Małysza. Wykopki podejrzewają go o pedofilię. Ale największe pretensje mamy do niego za to, że uważa się za kogoś lepszego i obraża wykop. Pomożesz?
  • Odpowiedz
@Igristoje: Nic. Nawet jemu nie życzę pobicia. Ale szczerze życzę mu obsranej d--y i ciśnienia z powodu znalezienia lokalizacji, nowego poszukiwania lokum i problemów z tym związanych.
  • Odpowiedz
@Minyas: żołnierzu, jeśli wykonasz zadanie i dostaniesz jego dokładny adres, sypnę Ci coś w ETH na portfel, tylko musisz nam to jakoś udowodnić, że to jego prawdziwy adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz