Wpis z mikrobloga

Myślę, że należy sobie zadać ważne pytanie, dlaczego osoby tu obecne kupiły btc, bo naprawdę wierzą, że jest przełomowy i nie ma żadnej lepszej krypto, czy dlatego, że nasłuchali się ludzi, którzy zarobili krocie, lub nasłuchali się w tv czy necie, że 1btc będzie wart milion, myślę że wiem do której grupy należy jakieś 97% osób tu obecnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bitcoin
  • 5
nie ma żadnej lepszej krypto


@JanuszBizn3su: IOTA lepsza, po co komu stary bitcoin ;)

że nasłuchali się ludzi, którzy zarobili krocie, lub nasłuchali się w tv czy necie, że 1btc będzie wart milion, myślę że wiem do której grupy należy jakieś 97% osób tu obecnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanuszBizn3su: czekaj czekaj a to nie dotyczy kazdej kryptowaluty? Ja bym powiedział właśnie że w BTC jest
btc jest najlepszy dlatego bo był pierwszy i jest największy


@JanuszBizn3su: Ale kto napisał, że BTC jest najlepsze? Musisz uszanować zdanie rynku, a jak widać, rynek uznał pewne cechy BTC za wysoce wartościowe, a na przykład niesamowitą IOTE uznał za pump&dump. I tyle.

99% coinów to pump&dumpy stworzone dla kasy ktorych nikt nie uzywa, z 20% premine devow, gdzie kurs pompuje sie partnerstwami i innymi gówno niusami i kazdy temu przyklaskuje,
tylko mnie śmieszy fakt, że btc jest najlepszy dlatego bo był pierwszy i jest największy


@JanuszBizn3su: @Smule: @Tomciox:

To nie dokońca tak. Widzisz BTC powstało jako taki ruch oddolny ludzie jak Nocnyjanek tworzyli społeczność zanim to
się rozrosło rozdawali BTC tworzyli infrastrukturę, powstawała sieć wzajemnych powiązań. Generalnie wszystko szło dla idei. Kopanie było tylko elementem UCZCIWEJ dystrybucji każdy mógł zacząć albo nie nie było reklam w necie KUP x