Wpis z mikrobloga

Ktoś może mi powiedzieć jak dokładnie działa ta promocja "Stary na nowy" w Media Markt? Załóżmy, że chciałbym kupić sobie nowego laptopa. Widzę, że dzięki tej promocji cena obniżona jest z 6700 na 6200. Czytam regulamin i nie mogę znaleźć dokładnych informacji czy "stary" sprzęt musi spełniać jakieś wymagania, czy o co chodzi. Ktoś coś? Z góry dzięki za info :)

#laptopy #mediamarkt #pytanie trochę też #cebuladeals chyba
  • 85
  • Odpowiedz
@ConanLibrarian: Nie rozumiem? :P Swoją drogą, chciałem wziąć sobie kulturalnie ratki i nie dostałem. Miesiąc po zmianie roboty to nie najlepszy moment na wniosek o kredyt :D Skończyło się na gotówce, a konto płacze T_T
  • Odpowiedz
@AvantaR: W podobnej okolicy masz 13 calowe xpsy czterordzeniowymi niskonapięciowcami(i5-8250u, i7-8550u), Apple pewnie odświeży swoje mniejsze laptopy z tymi samymi procesorami jako midy gdzieś w połowie roku. Dziwię się im, że tak to opóźniają biorąc pod uwagę, że konkurencja już dawno zaprezentowało swoje odświeżenia, a procesor działa bez żadnych zmian na starych płytach.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Gdybym chciał laptopa z Windowsem to bym kupiłem sobie laptopa z Windowsem. Wiem co jest dostępne na rynku, dlaczego wy musicie każdemu mówić co powinien sobie kupić? Dajcie spokój T-T
  • Odpowiedz
@AvantaR: @Naxster: ja naprawdę nie wiem o co wam chodzi. laptop z marketu za 6200 to guwno które się rozpadnie po roku czy dwóch, i jest zaprojektowany aby jak najtrudniej było go naprawić. apple to co innego (ale i tak 90% laptopów z jabłkiem w firmie podczas roku trafiało do serwisu)
jak ktoś ma czas, to spoko
  • Odpowiedz
Wiem co jest dostępne na rynku, dlaczego wy musicie każdemu mówić co powinien sobie kupić? Dajcie spokój T-T


@AvantaR: Przecież ja ci nie napisałem, że masz kupić della xpsa, po prostu przedstawiłem alternatywę z 4 rdzeniami, 8 wątkami w podobnej okolicy cenowej. Nawet ci wspomniałem, że jeżeli preferujesz ekosystem apple to może warto poczekać na odświeżenie 13-stek z 8 wątkami w okresie letnim, przynajmniej przypuszczam, że powinien się pojawić skoro testowali
  • Odpowiedz
bo jesteś bez laptopa czasem nawet miesiąc, a w przypadku jakiegoś wykopka było to nawet chyba ponad pół roku.


@hesus_ipanienko: Jak masz poważniejszą awarię bądź nie mają części to przy NBD to też możesz czekać miesiąc jak nie więcej, a i mogę wziąć od ciebie laptopa.
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: Czy Ty jesteś jakiś opóźniony, czy o co chodzi. Temat w ogóle nie dotyczy konkretnego sprzętu, a promocji Media Markt. I o to pytałem. Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, zacząłeś jakąś gównodyskusję na temat laptopów z marketu które się rozpadną (wtf? sklep jak sklep) i jeszcze mi tu piszesz o problemach z czytaniem. Podsumowując - ani razu nie wypowiedziałeś się na temat, trzy razy rzuciłeś komentarze "xD" (super poziom bulwo)
  • Odpowiedz