Wpis z mikrobloga

Chłopak kupił trupa za 10k, który lada chwila zacznie się sypać.


@dev-ops: moze tak, moze nie, ale ty stwierdzasz tak na podstawie czego? zdjecia i ceny? to jest stare auto i to jeszcze ze slabym silnikiem, ile mialo kosztowac 20k? gosc ledwo kupil auto i juz psy wieszasz na nim.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sinist3rr: na podstawie ceny. Jakbyś chociaż trochę interesował się motoryzacją, to wiedziałbyś, że ten model ma awaryjne silniki, a taka cena jest potwierdzeniem, że był kilka razy jebnięty i ulepiony z trzech. Okazje to masz w Lidlu a nie na rynku motoryzacyjnym.
  • Odpowiedz
@KornixPL: Kurde ludzie, gadacie ze jej nie utrzymam, nie jestem głupi i liczyłem się z kosztami to odłożyłem jeszcze na naprawę xD
@Shatter: Do ASO oddałem na sprawdzenie przed zakupem, podjechałem z właścicielem bo nie wierzyłem mu na słowo xD
  • Odpowiedz
@Radek41 Wtedy te auto nie jest twoje, i mogą Ci zakazać nim jeździć jak coś przeskrobiesz czy tam nie wiem co bo są właścicielami, a na twoją własność Ci nie wejdą ;)
  • Odpowiedz
@ThirtyDoorKey: Widać że nie orientujesz się na rynku wtórnym XD Właśnie z takim silnikiem powinno tyle kosztować, tylko inni zawyżają cene za gruzy, fakt faktem jest coś do roboty, ale mam pewność że nie była składana z kilku.
  • Odpowiedz
@Loloman: Coupe to inwestycja, bo trzyma się w cenie, i na pewno nie stracę na zakupię aż tak dużo za X lat.
Gorzej jakby to był sedes czy karawana to wtedy można nazwać wwaleniem pieniędzy w błoto.
  • Odpowiedz
@michal-: Inwestycja? A ile na niej zarobisz po uwzględnieniu amortyzacji, opłat itd? Podpowiem - to nie jest inwestycja. To nadal tylko koszty. Samo posiadanie dowolnego auta jeśli nie jest ono inwestycją - czyli nie zarabiasz na tym że jeździsz - to olbrzymie koszty. Poruszanie się rowerem/komunikacją/pkp/uberem/wypożyczonymi autami jest zwykle bardziej opłacalne jeśli nie ma konieczności naprawde dojazdu do pracy autem. Ale koszty są i tak olbrzymie - OC, wypadki, naprawy,
  • Odpowiedz
@michal-: a jak kupią i zarejestrują na dziecko? Ewentualnie dadzą kasę na zakup. Są takie osoby i Twój post stawia je w jakimś drugim rzędzie, jak ludzi drugiej kategorii tylko dlatego że mają kasę. xD Trochę, jakby komuś anus pękał, bo niektórzy mogą wszystko dostać od rodziców, a to normalne w wielu rodzinach i nie ma nic w tym złego. Takie życie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Radek41: To nie miało tak zabrzmieć, powiem Ci ze niektórym moim kolegom rodzice zabierali auta bo coś przeskrobali, a tutaj nie mogą, w dupie mam kto jakim jeździ, za ile, ja po prostu stwierdzam fakty ;)
  • Odpowiedz