Wpis z mikrobloga

@adam-trojanczyk: Meteor nie umiera, ale jednocześnie nie ma takiego wzrostu jak miał dwa lata temu. Rozwiązania typu Aurelia czy Next skutecznie odciągają uwagę od Meteora. Pan Arounda zostawił tak świetny projekt jak Kadira oraz inne paczki do Meteora właśnie na rzecz "konkurencji". Proszę zobaczyć jak wygląda wsparcie dla paczek z Atmosfery: gdyby nie npm to Meteor by rzeczywiście umarł.
Co do Galaxy to jest to trochę drogi interes.

Czy jednak pomimo
Dzięki webdriver.io i chimp.js jesteśmy w stanie stworzyć testy zautomatyzowane całej aplikacji w kilka godzin
Nie "testy zautomatyzowane" tylko testy funkcjonalne. Każde testy są zautomatyzowane. Podziwiam, za umiejętność pisania po polsku.
Mógłbyś jeszcze dodać dlaczego meteor jeszcze opłaca. Moim zdaniem meteor ma dużą przewagę w sytuacjach kiedy restowe api nie jest potrzebne.
@Redlic: Fakt, jak odchodził Arunoda, to wydawało mi się to bolesne. Nie wiem czy przyświecała mu chęć poznania innych technologii, czy brak rentowności jego projektu.Ściągnął go do siebie ZEIT, i teraz wykorzystuje jego wiedzę - co z resztą potwierdzili robiąc własny system do deploymentu Meteora (czyli jednak miłość pozostała;)). Fakt atmosfera trochę padła, ale stało się to za raz po tym jak Meteor zintegrował się z NPMem - co właściwie od
@anath0r: Racja, tutaj trochę zagmatwałem z tymi testami. Ale z drugiej strony dla kogoś nietechnicznego testy mogą się kojarzyć z takimi testami QA, gdzie sobie klikasz po stronce. Natomiast nie zmienia to faktu, że moje intencje były inne, więc punkt dla Ciebie.
Dzięki za komentarz, następnym razem wysilę się bardziej na zakończeniu, fakt, mogłem trochę pocisnąć.