Wpis z mikrobloga

#isamu
W sumie jest kilka pytań do Isamu:
1. Miał dostęp do jej FB, więc czemu wcześniej go nie przejrzał? Można to tłumaczyć tym że ją kochał i ufał

2. Skoro miała na FB niewygodne wiadomości dlaczego pozwalała mu na swobodny dostęp do niego? Jest na pewno inteligentna, a takie zachowanie nie jest racjonalne. To tak jakby przynieść narzędzie zbrodni i postawić je na środku salonu.

3. Odnośnie tego co Nitro mówił, że napuszczała go na Graczola czy tam Miszcza i odwrotnie. Przecież jako PT mają bardzo dobry kontakt ze sobą i co? Nikt nic nie powiedział 2 osobie? Przecież powinni zobaczyć tę hipokryzję np. podczas rajdów czy innych interakcji jej z osobami które pomawiała. Nagle PT traci dobry kontakt ze sobą?

4. Skąd momentalnie pojawiło 40 GB materiałów? Dlaczego to się wcześniej nie stało? Albo później? Idealne wyczucie momentu. Nagły zbieg okoliczności w postaci afery na IEM i przekazania ich mu przez kogoś?

5. Skąd ta chęć zniszczenia jej w internecie? Argument, żeby ostrzec innych czy żeby inni się na niej nie przejechali jest śmieszny i chyba nikt go nie bierze na poważnie. Isamu raczej nie jest osobą, dla której dobro innych jest najważniejsze (można to było usłyszeć niejednokrotnie na ujawnionych nagraniach). Więc co jest prawdziwą przyczyną, że ma zniknąć z internetu?
5.1. Pytanie do wykopu: Czy z Fubu nie było tak, że miał on wiedzę obciążającą Isamu? I to też stało za nagonką Isamu na niego. Czy nie da się tu zauważyć pewnej analogi? Poza tym kochał ją, a w takich sytuacjach jesteśmy w stanie wyjawić więcej tajemnic, niż bez tego uczucia.

6. Dlaczego pierwsze co robi Isamu to idzie z tym do internetu? Takie rzeczy załatwia się między sobą (kiedyś Nitro chyba mówił, że jest to niedojrzałe zachowanie :) że takie sprawy załatwia się między sobą). Poprzednim razem Isamu jakoś tak szybko nie działał.

Nie chodzi tu o obronę jakiejkolwiek ze stron, a o jak najlepsze oddanie sytuacji.
Wydaje mi się, że Ukrainka może nie mieć żadnej niewygodnej wiedzy o Isamu, a przynajmniej nie wydawało się jakby miała jakiegoś asa w rękawie. Ale też wspomniała, że "też ma wiedzę i może wyciągnąć te brudy, ale tego nie zrobi...". Kto wie, może to była wiadomość w stylu "Isamu nie udostępniaj nic na mnie, zostaw mnie, a ja też nic nie powiem".
  • 11
To wszystko ustawka Isamu suby spadają oglądalność spada (stoi w miejscu) a innym rośnie i hajs się nie zgadza, więc wymyślił sobie drame. Po drugie jak to by wyglądało Pana i Władca tego świata zostawia kobieta(druga w przeciągu roku)? Będzie afera na YT i wykopie jaki Isamu jest zły więc zróbmy ż Ukrainki ta najgorsza . Takie mam odczucie i tyle
@UUuuOOoo: 1. w sumie wytłumaczyłeś sobie sam ;p
2. To co wyszło do tej pory, że #!$%@?ła przy kolegach o Isamu i myślała, ze on się o tym nie dowie wychodzi, ze jednak była głupia i nie myslała.
3. ---
4. 40h to pewnie w większości nagrania nitra plus jakieś tam ss rozmów
5.skoro wybił ją w necie i ona była z nim tylko dla korzyści rozpoznawalnosci i finansowych to chęć
@BananowyBananowiec:
Nymfę też wybił i jakoś nie chciał, żeby znikała z yt. Co do wybijania to Boxdel jakoś nie ma z tym problemu- a troszeczkę więcej osób wypromował :p
Co do 1. No nie do końca, bo był o nią zazdrosny, a w takiej sytuacji tym bardziej chce się sprawdzić z kim 2 osoba pisze i co.

z fubu to Isamu zarzucił mu kradzież (zresztą dlaczego nie poszedł z tym na
@UUuuOOoo: Nymfy nie wybił ponieważ nymfa sama nagrywała I Ona Nitro mieli tyle samo subów jedynie Isamu trochę więcej ale póżniej nymfa przestawała regularnie nagrywać Także tu raczej nie ma mowy o wybiciu jej. A nie chciał aby znikała bo wiadomo lepiej, żeby nagrała nawet te 2 filmy na tydzień bo to zawsze jest jakiś dodatkowy pieniądz w domu a mieli w drodze dziecko więc zawsze się przyda.
Boxdel powoli żałuje,
@BananowyBananowiec: To tym bardziej, skoro to nie były jego pieniądze. Rzadkością są takie sytuacje, gdzie dorosła osoba aż tak się angażuje. Może tak bardzo zależy mu na znajomych. W takich stacjach najczęściej spotykałem się z podejściem (wśród rodziny i znajomych okradzionych osób) "że takie rzeczy się dzieją, szkoda, że akurat ciebie to spotkało, teraz mamy nadzieję, że policja znajdzie złodzieja". A były to w większości przypadków straty o wiele większe od
@UUuuOOoo: A tam nie chodziło o prywatne serwery metina też przypadkiem? Obaj mieli serwery, dosyć duże i dobrze prosperujące, jednak Ravia padała jak szmata swego czasu, stronę też wywalało. Po Yt latały później nagrania, że właśnie Fubu zlecał ataki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)