Wpis z mikrobloga

@elemenTH: xD oho. A czy jeździłeś tym golfem i miałeś porównanie? Bo ja akurat Astra K miałem okazję jeździć ponad 200km, golfem VII trochę więcej i jest przepaść na korzyść golfa w jeździe - sprzęgło, skok lewarka, układ kierowniczy, mniej natarczywe hamulce. Do tego w środku Astry jest biednie i z byle jakim wykończeniem. O elastyczności silników o tej samej mocy nie wspominając.
  • Odpowiedz
@gunwomen: jeździłem golfem, octavią, leonem, i30 najnowszym, ceedem starszym, 308, mazdą 3 i niczym mnie golf nie ujął, na pewno żaden z niego premium a jak słusznie zauważyłeś każde auto jest inne. Poza tym weź golfa za 70tys i astrę za 70tys, golf będzie w środku wyglądał jak kupa i nie będzie miał nic oprócz kierownicy, klimy na korbe i prawie fajnego radia.
  • Odpowiedz
@seboxtc: Gratuluje i zyczę braku problemów. Z ciekawości spytam czemu nie konkurencja? Focus mk4 wychodzi za 6 miesiecy, Golf po lifcie jak i Leaon. Nie mówie o Octavii ktora jest duza i kojarzy sie z handlarzem. Czemu nie 308 ktore jest jednym z lepszych aut na rynku?

Na serio pytam czemu taki wybor?
  • Odpowiedz
  • 0
@seboxtc teraz dbaj i kup jakiś dobry wosk, np soft99 fuso bo jest trwały
Mi się kolor podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż sam bym nie kupił nowego auta w salonie
  • Odpowiedz