Wpis z mikrobloga

Tuczniku ulany kur*iu, ja nie wiem jak to jest mozliwe ze jeszcze nikt cie nie skasowal brudasie, pocwiczyles miesiac moze, pojadles zdrowo czy cos i myslisz ze jestes fighter uliczny, profesjonalny, rozklepiesz kazdego na swojej drodze, a pierwszy lepszy facet, ktory wie o co chodzi, sklada cie na klapsa. Jak Ty obludna swinio wolales mame jak cie palec bolal.
Mam ogromny ból dupy, za te teksty do jacy

-No klep ją, kurła Tyy
-Lekko kurła bo Ci zaraz zaje*ie

Prawda jest taka, ze Jaca jaki jest taki jest, moze glupi ze dal sie w to wszystko wciagnac i zyje jak zyje, ale to ty go sprowadziles do tego poziomu i twoja mamuska, tamta wyzywa go, gnebi, popycha, na kazdym kroku go jedzie jak tylko mozna, ty mu podstawiles alko pod twarz i sam namawiales zeby rzucil robote, bo wykorzystywales dobrze to, ze widzowie go uwielbiaja, zgarnales hajs, teraz Jacek sie stoczyl, to sam na niego najezdzasz, grozisz, popychasz, wyrzucasz z domu, dlatego ze juz nie ma donejtow po 7k ?, jestes gownem typie, serio. Jak Jaca ma nie miec ztyranego mozgu, skoro sami wlaliscie w niego tyle alko i traktujecie go jak gowno, to ze ty Magiczny spierdo*u jestes cale zycie wyzywany, pluja ci w morde, bity tez zapewne byles i nic sobie z tego nie robisz, to nie znaczy ze inni tez tak znosza obelgi itp. Pluje na Ciebie, tak serio to nawet ostatnio przez te akcje z guralem, rafonem obsranym i twoim powrotem do normalnosci, tak tyci ci kibicowalem, zebys konkurencje odstawil i cos pokazal normalnego, ale widze ze znowu wrocilo ego BOGA YT. Tfu Tfu Tfu
#danielmagical
  • 3
  • Odpowiedz