Wpis z mikrobloga

Wyleczyłem się z zajawki na Fifę i teraz widzę, jaki szajs odwala EA.
-ograniczone czasowo SBC z wysokimi wymaganiami i gównopaczką
-kosztujące ponad 100k SBC na wymienną wiosenną kartę PTG, gdzie w 90% wypadnie karta warta połowę ceny zrobienia SBC
-wcześniej rating refresh gdzie 90% graczy tylko straciło bo na podniesieniu ocen piłkarzy złotych stracili wszyscy posiadacze starszych wersji a ify poprawiono tylko nieliczne i nieznacznie

Najlepiej nie robić nic w te promocje. Lista fajnych promocji EA od premiery:
-Pirlo 91 za SBC warte w momencie robienia 60k (i tak karta była zniszczona przez pracowitości i staminę, tylko 2 gwiazdki sztuczek)
-darmowe paczki w Chiński Nowy Rok za logowanie się (niewymienne co prawda, no i to ich inwestycja w uzależnianie graczy)
-w Chiński Nowy Rok dwie paki za 100k w cenie jednej

Niedługo będzie Dzień Świętego Patryka i kolejne pseudopromocje które lepiej dla swojego portfela będzie zignorować.

A ja to bym tylko chciał, żeby serwery naprawili. #fut #fifa18
  • 20
@Veyn: mi też przeszła ta zajawka, nie sprawdzam ciągle rynku i już nie mam takiej zajawki. Po upgrade składu może popróbuję into LW żeby się podenerwować a tak to sezon i towarzyskie, ewentualnie ze znajomymi i... zwykłe sezony z rl drużynami :D
@Veyn Obecne karty PTG to czwarta taka sama promocja w tym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swego czas ktos z ważniejszych osób od Fify pisał na twitterze, że nudno byłoby robić to samo co rok temu i żeby spodziewać sie niespodziewanego. To mamy czwarty raz kolejne głupie karty, ktorych jedyny cel to ciągłe wahania ceny ))¯_(ツ)_/¯ Tego nie dało sie przewidziec jak o tym pisal.
@Veyn no ja #!$%@? po dzisiejszej lidze wylewowej sprzedaję konto, good bye ea xD enough is enough

Dzisiaj już #!$%@? vs 2x 2* prawa noga salaha z czego 2x z 20paru metrów

Finezyjny strzał z lewej nogi bakayoko w 120 min,

Główki kante vs vieira w 90

Co 2 mecz lagi, do tego 2x porażka bo #!$%@? z serwera xD
@puregecko: Po podobnych akcjach tracę większość bramek - a to jakiś zawodnik minie się z piłką, a to za wcześnie wyskoczy do główki, a to z bara wejdzie nie w tą stronę co trzeba... Szkoda gadać
@puregecko przecież takie rzeczy się dzieją w prawdziwej pilce ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawda jest taka że ea nie kupuje nowych serwerów, rób #!$%@? promocje, wkłada tecze nowych graczy do gry, po prostu widać brak pomysłow i jedyne co ich interesuje to hajs, a np. po ggg z path of exile widać że można mieć zdrowy model
@TheRahr to że się dzieją to rozumiem, ale kwestia lagow jest taka, że nie da się bronić ;)

Atak opieram na l1 i dranbackach fakeshotach heel 2 heel ale to jeszcze można jakoś obejść przy lagach, obrony już niestety nie bo jak ai kontroluje cześć twoich zawodników i są lagi to wiedzą gdzie piłka była 300ms temu i potem są wylewy z tymi ich automatyvznymi animacjami

Dzisiaj już miałem 2 wyniki fajne,