Wpis z mikrobloga

Halo Mirki,

już zauważyliście, ale wspomnę o tym raz jeszcze, bo może nie wszyscy wiedzą. Wczoraj poszerzyliśmy listę obsługiwanych formatów. Do streamable, coub, soundclouda, twitcha i instagrama dołożyliśmy dodatkowo twittera, spotify, hearthis i mixclouda. Wiem, że dopytujecie również o facebooka, więc od razu odpowiem - trafiamy na pewien problem po ich stronie, dlatego najpierw więc musimy to wyjaśnić. Inaczej nie zadziała ;-) Kolejne zmiany dotkną powiadomień. Tu czeka nas mała, ale konieczna, rewolucja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przy okazji zapytam, co powiecie na Wykop-Party w Poznaniu w okolicach września?

#wykop #wykopblog #aswykopu #bojowkaas
a__s - Halo Mirki, 

już zauważyliście, ale wspomnę o tym raz jeszcze, bo może nie ...

źródło: comment_kWy2zRLXRmwNJ7CH53OZ3kYNUKhdRX70.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@a__s: Jest może jakaś możliwość wstawienia do FAQ listy obsługiwanych aplikacji webowych oraz formatów plików? Bo nie idzie tego znaleźć.

Wiem że będzie ktoś musiał czas poświęcić na wypisanie listingu ale naprawdę tego brakuje. Myślałem że chwyci webm czy webp z pierwszego w google konwertera z gif ale nie chwycił. I tak w zasadzie nie wiem gdzie szukać, jakie formaty wykop obsługuje czy w komentarzach czy na mikroblogu.

A info
  • Odpowiedz
@a__s: PS: Co ciekawe ... ręcznie dodawanie znajdującego się na dysku pliku webm skutkuje komunikatem "niepoprawny typ pliku", natomiast gdy zalinkujemy go online to bez problemu wskakuje.

Nie mówię że to problem, skoro tak łatwiej to OK. Ale warto taką uwagę zawrzeć w FAQ.
  • Odpowiedz