Wpis z mikrobloga

Chcecie historię o tym jak pracownik Deutsche Bank Polska Spółka Akcyjna dzwoni do mnie z niezamówioną informacją handlową, dodatkowo pozyskując mój numer z naruszeniem przepisów ustawy o ochronie danych osobowych? Oraz odpowiedź na moją reklamację w tej sprawie?
  • 12
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: zasadniczo tak.

Tylko weź pod uwagę: że nie miał mojej zgody na wykonanie takiego telefonu i mój numer uzyskał z portalu ogłoszeniowego gdzie sprzedawałem samochód. Co jest niezgodne nawet z wewnętrznymi procedurami banku, a o ustawię już nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Cobesh: musisz wziąć pod uwagę, ze to pewnie jakiś biedy student, który siedział w firmie call center, która pracuje dla aliora. Siedzi sobie a konsola automatycznie dzwoni mu do ludzi z bazy danych. Tak niestety było, jest i będzie, jeśli podałeś gdzieś swój numer czyli właśnie Np olx. Składać reklamacje? Nikt tego nie weźmie na poważnie. Sklecą jakies zdania ze bardzo im przykro i wyjebia Cię z bazy danych. Nikt
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: ja do nich nie dzwonię z ofertą kupna klatek dla chomika, to niech oni nie dzwonią do mnie. Tym bardziej- że nie jest to bank na który mam odpowiednie fundusze.
  • Odpowiedz