Wpis z mikrobloga

@tomekk_ to nie jest nie wiadomo jak długi czas a wiadomo chce się aby było najlepiej na swoją korzyść. Też mnie to irytuje jak czasami się z tym spotykam na drodze ale pierwszy raz się przekonałem jak jest po drugiej stronie
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12: robisz zdjecia i zjezdzasz. sytuacja jest jasna. i u nasz za to winni karać mandatami, tak samo jak za abonament na lewy pas i blokowanie pasa przed zwerzeniem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
no i dobrze ze dostaeś mandat. nie ma rannych/ofiar, auta są "jezdne" to zjezdzasz tak by innym nie blokować.( ͡º ͜ʖ͡º)


@tomekk_: I tak i nie, zrob tak na autostradzie na zachodzie to tez bedzie mandat.
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa więcej bym nie ugral plus to że byłbym zapewne wzywany na policję a szczerze mówiąc mam lepsze zajęcia. A też byłem świadomy że mogę dostać za to mandat, teraz wiem ile, a takie koszty też są wliczone w dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ale co Ty tu z autostrada, lekka stłuczka ma usprawiedliwić blokowanie drogi?
zresztą wypada znac przepisy kraju po ktorym sie poruszasz - choćby po to by tych 30 euro nie placic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Biedak_cebulak12: nie jestem pewna czy w kwestii mandatów drogowych działa to tak samo, ale w Monachium dają mandaty za recydywę, więc to 30 euro to raczej dobra wola Bagietmajstrów. Np. za jazdę bez biletu jest 60 EUR (gdzie koszt miesięcznego biletu na wszystkie strefy to ok. 200 eur), ale za trzecie tego typu przewinienie w ciągu roku jest 60 eur + ~800 za nagminne jeżdżenie bez biletu. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz