Wpis z mikrobloga

@ch00dybcn: Wyprzedałem wszystko też w okolicach 60k, a był to mój największy bag (jakieś 10% portfolio). Moje szczęście w cudzym nieszczęściu, bo większość VIA sprzedanego też w okolicach 60k na pompach odkupiłem za wcześnie, po ~35k. Teraz szansa na lepsze wejście, więc bidy ustawione w zasięgu 20-30k, mam zamiar odkupić całość.

Właściwie trochę poniżej 60k, bo część sobie zostawiłem, a po upewnieniu się w sytuacji (absurdalna pompa i hax) sprzedałem resztę
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Wyciekła baza kluczy do API z jakiegoś 3rd party serwisu. Hakerzy przy ich pomocy najpierw sprzedali wszystko za BTC, a potem kupili za to VIA. Sprzedałem VIA na trexie komuś, kto najwyraźniej liczył na arbitraż, więc mam czyste ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ogarnąłem, więc nie zdąrzyłem przelać zysków z VIA na bitmex. Miałem tam jakieś resztki, otworzyłem longa dopiero na 9550 po długiej walce
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Tylko nie Pana Melomana, bo ze mnie żaden Pan! :D
A co do tego spadku, no trzeba takie rzeczy wyczuwać, co się stanie za parę minut (chociaż mniej więcej). Z czasem jak jesteś długo na rynku, taki szósty zmysł się rodzi (ale nie można mu w pełni zawierzać zawsze).

Szóstego zmysłu przykładem jest nawet chociażby @ch00dybcn :)
  • Odpowiedz