Wpis z mikrobloga

Ta rodzina to jest największa #patologiazewsi w tym kraju. Mają 8 bachorów z czego już dwójka ma dzieci i chyba byli w każdym programie. Jednym z reportaży było o nich że nie zawszę mieli planowane dzieci, ta matka się wypowiadała i ona coś w stylu "no cóż, człowiek się nie zabezpieczał" i głupi uśmieszek. Szkoda tylko dzieciaków. Czego oni oczekują? Że za darmo dostaną wszystko?
#polska #polak #takaprawda #rakcontent
db95 - Ta rodzina to jest największa #patologiazewsi w tym kraju. Mają 8 bachorów z c...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@db95: Nosz #!$%@?, jeszcze mnie na noc #!$%@?łeś, ja #!$%@?ę...w tej chacie chyba poziom IQ wynosi 100 ale podzielone na wszystkich mieszkańców, no co za idioci...
  • Odpowiedz
@db95: dramat, dramat, no #!$%@? dramat. Żal dzieci że starzy to takie ameby umysłowe, że tylko się reprodukować umieją. Do klasy ze mną chodziła dziewczyna, która była jedną z sześciorga dzieci w domu, głupia strasznie, Polskę na mapie pokazywała w Afryce, no #!$%@?, teraz mamy po 29 lat, ona już mąż i jedno dziecko, ale widać po zachowaniu że się ogarnęła i nie jest klaczą rozpłodową. To dobra informacja, bo
  • Odpowiedz
@db95: Teraz to oni sobie całkiem nieźle żyją, 500 plus robi swoje, tak się kupuje elektorat.
EDIT: Jeden już oczywiście siedzi za kradzieże, no zajebiście. Ehhh, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@sskowron: Ja w podstawówce miałem kumpla który był jednym z sześciorga dzieci w domu, jeszcze dziadek z nimi mieszkał. Żyli skromnie ale nie narzekali, chyba chcieli tyle dzieci. Cała rodzina była ogarnięta, ojciec pracował, matka się zajmowała domem i dziećmi, dzieciaki ogarnięte, dobrze się uczyły, zadbane.
  • Odpowiedz
@db95: mnostwo takich rodzin jest, tylko nie kazdy leci do tv. U mnie na wsi byla rodzina 9 dzieci, ojciec pil, okresowo do niemiec na czarno jezdzil, matka nie pracowala, zyli w jakiejs chatce z 19 wieku, ogolnie w kazdej wsi chyba znalazla by sie min jedna taka rodzina
  • Odpowiedz